מימין: שטייניץ, ליברמן וליאון
מימין: שטייניץ, ליברמן וליאון פלאש 90
שר התחבורה ישראל כץ, סגן שר הביטחון דני דנון וסגן שר החוץ זאב אלקין פנו לחברי תנועת הליכוד בירושלים בבקשה לתמוך במועמדותו של משה ליאון לראשות העיר כנציג רשימת "הליכוד ביתנו".

יצוין כי ליאון קיבל את התמיכה הרשמית של הליכוד, אולם פעילים לא מעטים מתנגדים לעמדת המפלגה ומביעים תמיכה בראש העיר המכהן, ניר ברקת.

נציגי הליכוד בממשלה פנו לפעילים הירושלמים וציינו כי ליאון הוא "ציוני, דתי ושורשי, איש הליכוד והמחנה הלאומי מאז ומתמיד". עוד הוסיפו כי ליאון הוא "איש של עשייה, בעל ניסיון ניהולי עשיר ומוצלח שבכל תפקידיו הציבוריים דאג לבניינה של ירושלים, והזרים מאות מיליוני שקלים לפיתוחה, החל מכהונתו כמנכ"ל משרד ראש הממשלה של בנימין נתניהו, דרך תפקידו כיו"ר הרכבת ועד לתפיקדו האחרון כיו"ר הרשות לפיתוח ירושלים, תפקיד אותו מילא בהתנדבות בחמש השנים האחרונות".

כץ, דנון ואלקין כתבו בסיום המכתב: "אנו קוראים לכם לתמוך ולסייע למען בחירות של משה ליאון לראשות עיריית ירושלים, ליאון הוא היחיד שישמור על בירתנו הנצחית והמאוחדת".

לאחרונה השתתף סגן השר אלקין באירוע תמיכה ליאון לרגל ראש השנה, שם הדגיש כי "לאחר שנות דור, הגיע זמנה של הציונות הדתית לאומית, המהווה את רוב רובם של תושבי ירושלים, להנהיג את העיר ולהפוך אותה למוקד ציוני ולאומי, יהודי וערכי, תרבותי וחברתי שיהיה אור לגויים, דוגמא ומופת".

מצאתם טעות בכתבה או פרסומת לא ראויה? דווחו לנו