בטור אורח ב"סירנות", תוכניתה של כתבת המשפט עדי מאירי, המשודרת בימי רביעי בערוץ הראשון, אמר עורך הדין הבכיר אריאל עטרי, "אם אתה גבר ואישה התלוננה שפגעת בה מינית, הסיכוי שלך להינצל מהרשעה דומה לסיכוי שלך לנחות על מאדים עד שנת 2015. בעצם, אפילו פחות".

"הסיבה לכך היא שאתה גבר והמתלוננת אישה. כן, פשוט עד כדי כך. כן, מפחיד עד כדי כך. מבקר מהעולם החיצון שיעיין בפסיקת בתי המשפט בעבירות מין בישראל יגלה שאצלנו, בני האנוש, נשים לעולם לא משקרות. לפעמים הן לא מדייקות. אבל לשקר? נשים? אף פעם לא.”

"מתי בפעם האחרונה שמעתם על אישה שהועמדה לדין על שמסרה עדות שקר נגד גבר בבית המשפט? אל תתאמצו. לא שמעתם. המסקנה המטרידה היא שפסיקת בתי המשפט מעודדת נשים להגיש תלונות כוזבות, כי אין בכך כל סיכון מבחינתן. לכן, כמי שמייצג אינספור נאשמים בעבירות מין, אני קורא להחמיר את הענישה כלפי נשים שמסרו עדות שקר. שם צריך להתחיל המאבק לשוויון זכויות.”

בתוכנית נערך גם עימות סוער בין נציגה פמיניסטית לבין הסניגורית הבכירה עו"ד טלי גוטליב, שהציגה תמונה קודרת לפיה הפרקליטות מגישה כתבי אישום "כעניין שבשגרה" רק על סמך עדות מתלוננת, גם כאשר התלונה "דחוקה, מחוסרת תואם לעדויות אחרות ובעלת סתירות” – כל זאת בשל לחצים של ארגונים פמיניסטיים.