משה ליאון
משה ליאון צילום: פלאש 90נציגי תא לביא, תא הסטודנטים של הליכוד באוניברסיטה העברית, נפגשו אתמול עם ראש העיר ניר ברקת והביעו תמיכה בו לכהונה נוספת.

אריאל מוראלי חבר סיעת ירושלים תצליח בראשות ניר ברקת, שהשתתף בפגישה,  אומר לערוץ 7 כי כחבר מרכז הליכוד וכחבר בהנהלת סניף הליכוד בירושלים, הוא משוכנע שכל הליכודניקים בעיר יצביעו לניר ברקת.

"אנחנו סבורים שמי שמגלם את ערכי הליכוד הליברליים זה ניר ברקת. אין לי מושג מי גרם לכך שיראה כאילו הליכוד תומך במשה ליאון, מי שאמון על ההחלטה הזאת, אלה מתפקדי הליכוד בירושלים והוועדה המוניציפלית ושני הגופים האלה לא המליצו על משה ליאון, הוא גם לא ליכודניק וגם לא ירושלמי".

מוראלי טוען כי משיחות של מאחורי הקלעים, עולה כי גם חלק גדול מהחרדים לא יצביעו לליאון, "יש סלידה גדולה מהקומבינה שנחשפה על ידי אריה דרעי".

לדבריו, "אין ויכוח על כך שש"ס ואגודת ישראל היו ביחסים טובים עם ניר ברקת בקדנציה האחרונה, עובדה שבניגוד למרץ, הם לא פרשו. אם היה לחרדים משהו נגד ברקת, למה לא שמענו אותם חמש שנים. זה נכון שש"ס בראשות דרעי תומכת במשה ליאון, אבל הליטאים והחסידים לא יתמכו באף מועמד".

גורם במטה ליאון דחה את הדבריו בתוקף והזכיר כי קיים הסכם חתום בין הליכוד ביתנו בו מביעה המפלגה כולה תמיכה במשה ליאון בהתמודדות לראשות עיריית ירושלים.

מצאתם טעות בכתבה או פרסומת לא ראויה? דווחו לנו