ח"כ ליפמן: בית שמש חייבת ללכת שוב לקלפי

ח"כ הרב דב ליפמן תושב בית שמש, טוען שזו לא מלחמה נגד חרדים אלא מלחמה על האמת, "אלה תוצאות מזויפות, אם יהיה צורך נלך לעליון".

בני טוקר , כ"ו בחשון תשע"ד

ח"כ דב ליפמן
ח"כ דב ליפמן
חזקי עזרא

ח"כ הרב דב ליפמן ממפלגת יש עתיד, תושב בית שמש, מצהיר כי בשלב הזה, אין מנוס אלא לקיים בחירות חוזרות בעיר.

בראיון לערוץ 7 הוא אומר כי "אנחנו כבר לא מדברים רק על טענות, יש היום ראיות, עדויות על זיופים והמשטרה חוקרת ברצינות את פרשת הזיופים.  יש הרגשה בעיר שגנבו את הבחירות, שאין דמוקרטיה, כמדינה אחראית אנחנו צריכים לתת לכל התושבים הרגשה שהיו כאן בחירות דמוקרטיות".

לדבריו, אין כאן מלחמה בין חרדים לחילונים אלא מאבק על האמת, "חרדים וחילונים יכולים להסתדר ביחד, ואם אחרי הבחירות החוזרות אבוטבול ינצח, הוא יהיה מנהיג של כולם. חוץ מהקיצונים, רוב החרדים מסתדרים עם החילונים וכך ההפך. לצערי במהלך מערכת הבחירות בצד החרדי הציגו את זה כמלחמת דת, וזה שקר, אלי כהן, הוא אדם מסורתי ואתמול בתום ההפגנה הוא שם כיפה על הראש".

ח"כ ליפמן  טוען שבנוסף לזיופים, נפסלו מאות קולות לטובתו של כהן, "יש בסך הכול פער של פחות מאלף קולות לטובת אבוטבול, יש יותר ממאתיים תעודות זהות מזויפות שעשו בהן שימוש, אנשים הגיעו לקלפי ואמרו להם שהם כבר הצביעו. נפסלו מאות פתקים של אלי כהן, התמונה כאן מאוד ברורה".

לדבריו, אם יהיה צורך הם יפנו לקבל סעד משפטי, "אנחנו לוחצים על שר הפנים גדעון סער ללכת לבחירות חוזרות, ואם יהיה צורך נלך לבית המשפט העליון, נלך עד הסוף".