רינה הולנדר: לא לחלוקת העיר בית שמש

עו"ד רינה הולנדר, נציגת הרשימה המשותפת עם הבית היהודי, משוכנעת שאלי כהן ינצח בבחירות החוזרות ויביא לשינוי.

בני טוקר , כ"ז בחשון תשע"ד

"לא מוותרים על בית שמש". תושבים מפגינים
"לא מוותרים על בית שמש". תושבים מפגינים
פלאש 90

 

עו"ד רינה הולנדר, נציגה מס' 4 ברשימה המאוחדת של הבית היהודי ו"בית שמש חוזרת", מובילה את המאבק המשפטי לקיום בחירות חוזרות בעיר.

לדבריה הידיעות על זיופים ואי סדרים לא מפסיקים לזרום אליה, "כבר שבוע אנחנו שומעים עדויות על אי סדרים ופתקים מזויפים, החקירה המשטרתית מצטרפת לחומרת המעשים, אנחנו מצידנו מתכוונים לעתור לבית משפט לעניינים מנהליים ואם יהיה צורך גם לעליון".

כנציגת הרשימה הציונית דתית, הולנדר משוכנעת שאלי כהן יחזיר את השפיות לעיר, "כבת הציונות הדתית בעיר, וחברה בסניף הבית היהודי, ראיתי את הבחירות האחרונות כהזדמנות לאחד את כולם. אני חושבת שאלי כהן יכול להביא לשינוי גדול בבית שמש, כי צריך להחליף את השלטון הקיים שיש בו הרבה אי סדרים".

למרות הפער הקטן בין אבוטבול לכהן, הולנדר משוכנעת שבבחירות הוגנות, כהן ינצח, "על פי הסקרים שערכנו אלי כהן מוביל על אבוטבול בחמישה אחוזים, יש לנו בטחון שהוא ינצח, אלא שלא ניתנה לציבור ההזדמנות לערוך בחירות דמוקרטיות, ועל זה אנחנו נאבקים".

הולנדר מתנגדת לחלוקת העיר לחרדים וחילוניים, "שמעתי את הקולות האלה, אנחנו מתנגדים ולא מדברים על חלוקת העיר. אני מאמינה שיש אפשרות לחיות ביחד, אני גרה בשכונה מעורבת ויש לנו דיונים משותפים, אם לא הייתי מאמינה בעיר, הייתי עוזבת ויש לי לאן".