אמסלם: מפלגת 'עם שלם' סבלה מש"ס בבחירות

חה"כ לשעבר מטעם ש"ס מתגייס לעזרת אלי כהן בבחירות החוזרות בבית שמש. "מלחמת ריקבון השחיתות מול היושר וטוהר המידות".

עדו בן פורת - ערוץ 7 , כ"ג בטבת תשע"ד

הרב חיים אמסלם
הרב חיים אמסלם
יוני קמפינסקי

חבר הכנסת לשעבר מטעם סיעת ש"ס, הרב חיים אמסלם, מתגייס לעזרת המועמד הציוני לראשות בית שמש, אלי כהן, בהתמודדות מול מועמד ש"ס משה אבוטבול.

"מעבר לעובדה שאלי כהן על פי התרשמותי הינו איש של ערכים ומסורת... הסיבה שאשפיע ואפעל למען בחירתו ככל יכולתי, היא כי על פי קביעת בית המשפט אנשי ש"ס והמפלגות החרדיות ניצחו בבית שמש בעזרת רמאויות וזיופים המוניים. מדובר במלחמת טוהר המידות והדמוקרטיה מול ריקבון השחיתות", כתב אמסלם בעמוד הפייסבוק שלו.

לטענתו, גם מפלגת "עם שלם" בראשה הוא עומד סבלה בבחירות לכנסת מזיופים ורמאויות "על ידי פעילי ש"ס והמפלגות החרדיות, ישנם בידי נתונים ועדויות לכך שאלפי קולות רבים הלכו לטמיון עקב כך". 

"העיר בית שמש היא כעת הזירה הלאומית של מלחמת ריקבון השחיתות מול היושר וטוהר המידות", הוסיף אמסלם. "אני קורא לכם: כל תומכיי, אוהדיי ומצביעי 'עם שלם', התגייסו למען בחירתו של אלי כהן".

ראש העיר בית שמש, משה אבוטבול, הודיע כי יערער על החלטת בית המשפט לערוך בחירות חוזרות בעיר. "אני מאמין במערכות המשפט אך איני מקבל את הפסיקה. בהתייעצות עם משפטנים ולאחר למידת החומר נגיש בקשת ערעור לבית המשפט העליון. גם אם חלילה יתקיימו בעיר בחירות חוזרות, הכרעת הרוב בעיר תישמר ונזכה שוב - אך בפער גדול יותר", כך אבוטבול.