סניף חדש לבית היהודי - סניף הגליל התחתון

במעמד נציגי ישובים מהגליל התחתון ומנכ"ל המפלגה הושק אתמול סניף חדש של הבית היהודי. היו"ר שנבחרה, דתיה יצחקי: משהו חדש מתחיל.

שמעון כהן - ערוץ 7 , ד' באדר תשע"ד

הבית הגלילי יהודי נפתח
הבית הגלילי יהודי נפתח
רמי טויטו

בנווה עובד התקיים אתמול (שני) כנס השקתו של סניף מרחבי חדש של מפלגת 'הבית היהודי'.

האירוע התקיים במעמד נציגי ישובים בגליל התחתון, רכס הפוריות, יבנאל וכפר תבור במעמד מנכ"ל מפלגת הבית היהודי, ניר אורבך, האחראי המוניציפלי הארצי אלרועי אסרף ונציג הצפון סמי לוי.

במעמד הוכרז על הקמת הסניף המרחבי של המפלגה ונקבע כי הוא יתפרס על פני מרחב גיאוגרפי גדול הכולל שתי מועצות אזוריות ושתי מועצות מקומיות.

מנכ"ל המפלגה פתח ואמר כי הסניף מוקם במסגרת התחדשותה של המפלגה והרחבת קהלי היעד המוצאים בה את ביתם. עוד ציין כי שני מישורים בהם פועלת המפלגה אל מול הציבור הרחב הם המישור התקשורתי הכללי ועבודת שטח בקשר מסודר אל מול הפעילים. לדבריו "פעולת הסניף תהיה דגם להקמת סניפים מרחביים נוספים של המפלגה ברחבי הארץ".

דוברים נוספים בכנס הדגישו את הצורך בהגדרת סדר יום חדש לחברים בהתיישבות בכלל ובפריפריה בפרט. כמו כן קבעו כי "הצלחת הסניף היא האינטרס של כולנו והעשייה בשטח היא שתוכיח".

הנוכחים באירוע מתארים אותו כאירוע היסטורי של ממש וברוח הימים האלה הקפידו לציין את תחושתם לפיה "משהו חדש מתחיל...".

יצוין כי לראשות הסניף נבחרה פה אחד דתיה יצחקי ממושב אילניה, למזכיר הסניף נבחר יוסי כהן ממושב הזורעים וכממלא מקום יו"ר נבחר יוסף בן חור מנווה עובד.