צפו והחליטו: איזה עונש אתם הייתם נותנים לו?

העברה המכוערת ביותר שראינו מזה כמה שנים. עבירה שיכולה לסיים קריירה. זה לא רק ספורט, זה הרבה מעבר. טובי השחקנים בשוק מוחלט.

נרי וייס , ז' באדר ב תשע"ד

מעניין מה הם חושבים.. אוהדי חיפה
מעניין מה הם חושבים.. אוהדי חיפה
פלאש 90

במשחק הכדורגל המרכזי של הערב פגשה מכבי חיפה שבמקום הרביעי בטבלה את בני יהודה שבמקום האחרון, המובילה אל הליגה הלאומית.

המשחק התאפיין ברמה גבוהה מאוד של הכתומים דווקא, הם אפילו השיגו יתרון של שני שערים.

אבל בהמשך צומק היתרון ע"י חיפה שהשוותה בסיום את התוצאה, ושוב הוכיחו הכתומים כמה השנה חסר להם גרוש ללירה, שוב פעם הפסידו ברגע האחרון הזדמנות לניצחון. זוהי כל העונה של הכתומים, כמעט ניצחון בסוף תיקו ולפעמים אפילו הפסד.

ואפילו משחק מותח וקצבי שכזה עמד בצל אל מול האירוע החמור של השנה, אם לא של השנים האחרונות. בדקה ה85 למשחק, כשהכתומים מובילים עדיין 2-1, נכנס שחקנה הספרדי של מכבי חיפה, רובן ראיוס, בתיקול פרוע ביותר ברגלו של קשר בני יהודה, רפי דהן.

התיקול החמור ריסק לדהן את הרגל, וכנראה שסיים את העונה ואולי אף את הקריירה כולה. ראיוס קיבל כרטיס אדום מיידי משופט המשחק, אבל העבירה החמורה כל כך כנראה תזכה אותו ביותר מכרטיס אדום - כשהאופציה הנראית יותר היא הרחקה עד סוף העונה ממשחק וקנס כספי. בוודאי בקרוב יזמנו את הספרדי לדיון בדבר. 

שחקנים רבים שצפו באירוע בזמן אמת צייצו בטוייטר האישי שלהם ובפייסבוק וכתבו תגובות חריפות מאוד על העבירה הגסה והברוטאלית הזו. בין השחקנים: מאור בוזגלו שחקנה של באר שבע, ברק יצחקי שחקנה הפצוע של מכבי תל אביב שסיים את העונה אחרי שנפצע קשה בחימום לפני משחקה של תל אביב מול באזל בליגה האירופית, ויוסי בניון, עד לא מזמן קפטן נבחרת ישראל בכדורגל והלגיונר הבכיר של ישראל. יצחקי שעבר פציעה קשה בשבוע שעבר, כתב: "יש לי דמעות בעיניים. צריך להרחיק אותו עד סוף העונה".

 דהן, שחקנה של בני יהודה שנפצע, אמור להתחתן בעוד שבועיים. בואו לראות ולהציע - מה אתם הייתם נותנים לשחקן שמבצע כזו עבירה? ספורטיבי זה בוודאי שלא.

 (תראו מדקה 2:50)

‫הצעות והערות ניתן לשלוח לדואר אלקטרוני: neri@inn.co.il