רייס. ניסה את כוחו ללא הצלחה.
רייס. ניסה את כוחו ללא הצלחה.עודד קרני

זמן פציעות. מכבי אלקטרה תל אביב איבדה כנראה באופן סופי את הסיכוי לסיים במקום השני בבית שלה במסגרת היורוליג. זאת לאחר שהקבוצה הפסידה לפרטיזן בלגרד באולם פיוניר ארינה המלא באלפי אוהדים סרבים, בתוצאה 72:70.

מכבי פתחה את המשחק חזק ואגרסיבי והצליחה להגיע ליתרון 15 נקודות על פני הקבוצה הסרבית.

לקראת סוף הרבע השלישי נפצע בברכו סנטר הצהובים, סופוקליס שחורציאניטיס, שהיה עוד קודם המשחק בספק רב אם יוכל לשחק, זאת עקב פציעה שכבר סבל ממנה, עד אותה פציעה סופו כיכב במדי הצהובים והיה משמעותי מאוד בהתקפה ובהגנה. סופו קיבל את פציעתו בצורה קשה ואף בכה עם ירידתו לספסל, נראה שהפציעה לא קשה במיוחד אלא רק מאכזבת מאוד.

למרות הפציעה של סופו, אלכס טיוס הצליח להיכנס לנעליו של האיש הגדול ושמר על מרווח ביטחון קטן מהסרבים. ברבע הרביעי מכבי נעלמה מהמשחק, ונתנה לפרטיזן מספר מתנות בדמות איבודי כדור וסדרת זריקות תמוהות, אשר החזירו את הסרבים למשחק. דקות הסיום של המשחק הביאו את שתי הקבוצות לסדרת החמצות וטעויות אנוש, אשר פרטיזן יצאה מהן עם ידה על העליונה. דווין סמית' הגיע גם בחצי כשירות למשחק, ואכן בדקות הסיום אפשר היה לראות כי השחקן הטוב והיציב העונה של מכבי, מושפע מכך שאינו מרגיש בטוב מספיק כדי לשחק כמו שרגיל. 

לגיא פניני ניתנה הזדמנות לנצח את המשחק עם שלשת ניצחון, אך הוא החטיא את הזריקה, ואת הכדור החוזר ניצל בוגדאנוביץ' לסל ניצחון עבור הסרבים.

ניצחון הערב ומכבי הייתה יכולה להבטיח את מקומה בשלב הבא, שלב ההצלבה. ההפסד עלול להכניס את מכבי למצב שממנו היא אפילו לא תעלה. כדי לשמור על מרווח ביטחון סביר תצטרך מכבי לנצח בשבוע הבא בהיכל נוקיה את ריאל מדריד החזקה. בהחלט משימה לא קלה בכלל.