מבצע 'כולנו מסובין' יצא לדרך

מתנדבי רשת 'שעלי תורה' מחכים לכם בסניפי רמי לוי ומתרימים מצרכי מזון לנזקקים. אחד המתנדבים העיד: הארגזים התמלאו מהר מאוד.

ערוץ 7 , ב' בניסן תשע"ד

מבצע 'כולנו מסובין' יצא לדרך-ערוץ 7
מתנדבים בסניפי רמי לוי
שעלי תורה

רשת 'רמי לוי שיווק השקמה' ורשת 'שעלי תורה' מקיימות בימים אלה מבצע משותף - 'כולנו מסובין', במסגרתו פרוסים עשרות מתנדבים בכל סניפי רמי לוי ברחבי הארץ ומתרימים מוצרי מזון שיחולקו למשפחות נזקקות.

בעזרתם של הגרעינים התורניים, מוסדות החינוך של 'שעלי תורה' ותנועות הנוער, גויסו מאות מתנדבים הפועלים במשמרות כך שבמשך כל היום יהיו מתנדבים בסניפים וכך יותר משפחות יזכו לקבל את התרומה.

"עמדתי בסניף רמי לוי בכנפי נשרים בירושלים ולא חשבתי שאנשים יתרמו לנו", סיפר משה, תלמיד ישיבה תיכונית בבית שמש, "מהר מאוד הארגזים התמלאו ואנשים ראו אותנו עם החולצות עליהם כתוב "מתנדב מבצע 'כולנו מסובין'", להפתעתי אנשים תורמים ופותחים את לבם בצורה שמחממת את הלב ומראה לנו הנוער איזה עם מיוחד יש לנו".

הרב רחמים נסימי' יו"ר רשת 'שעלי תורה', הודה לרמי לוי ולהנהלה שהסכימו לקחת חלק במצווה "ולאפשר לנו לסייע בידי אנשים רבים שקשה להם. לא יכול שאנו נשב ונסעד בחג הפסח בזמן שיש משפחות שאין להם, זוהי זכותנו וחובתנו לדאוג לחברינו".

רפאל, אחד מהמתנדבים, שעמד בסניף רמי לוי במישור אדומים סיפר כי "התנדבתי בכמה סניפים של רמי לוי ובכל סניף היה בית כנסת עם ספר תורה וסידורים וכל מה שיש בבית כנסת רגיל. לא האמנתי שבאמצע הסופר אמצא בית כנסת ובחלק מהמקרים גם היה מניין".

מבצע כולנו מסובין נמשך עד יום חמישי ג' ניסן. רשת 'שעלי תורה' מזמינה את אזרחי ישראל להתנדב, לתרום ולקחת חלק במצווה חשובה זו. פרטים נוספים ניתן לקבל בטלפון 1800-200-430טוען....

צילום: שערי תורה