סדר פסח עם תמונות הנרצחים

משפחות שכולות ערכו סדר פסח מול הקונסוליה האמריקנית, עם מצות, כוסות יין ותמונות 183 הישראלים שנרצחו על-ידי מחבלים משוחררים.

עדו בן פורת - ערוץ 7 , י' בניסן תשע"ד

סדר פסח עם תמונות הנרצחים-ערוץ 7
סדר פסח
ישראלי שלי

משפחות שכולות, נפגעי טרור מארגון "אלמגור" ותנועת ''ישראל שלי'' ערכו היום (חמישי) סדר פסח בו המסובים לשולחן הם תמונות של 183 ישראלים אשר נרצחו על ידי מחבלים משוחררים.

שולחן הסדר שהוקם מול הקונסוליה האמריקנית בירושלים נראה היה כמו שולחן סדר רגיל לחלוטין- עליו פוזרו הגדות פסח, מצות, צלחות וכוסות יין אך לשולחן הסדר הזה לא ישבו אנשים- אלא תמונותיהם של 183 הישראלים שנרצחו על ידי מחבלים משוחררים.

באמצע שולחן הסדר הייתה תמונה גדולה של מזכיר המדינה האמריקני ג'ון קרי, ובכך ביקשו המשפחות השכולות להבהיר כי האחריות על רצח ישראלים נוספים מוטלת עליו.

מאיר אינדור, יו"ר ארגון "אלמגור", אמר כי "מדובר באלה שלא יוכלו להגיע לליל הסדר של משפחותיהם כי נרצחו על ידי מחבלים משוחררים. אנו באים להזכיר לג'ון קרי שהאשים את ישראל השבוע ב'פוף!' - מה המחיר שהמשפחות השכולות והחברה הישראלית שילמו על מחוות כלפי הפלסטינים וחזיונות שווא של פוליטיקאים. נזכיר לקרי שאת ה'פוף' עושים הרוצחים בכדוריהם ולא הבנייה בשכונת גילה בירושלים".

צילום: ישראל שלי