בלאט. קיבל את צסק"א
בלאט. קיבל את צסק"א צילום: פלאש 90

אם לא בארץ, לפחות באירופה. הקבוצה שתתמודד מול מכבי תל אביב על הכרטיס לגמר הגדול היא צסק"א מוסקבה החזקה של אטורה מסינה. רע אחרי שנודע כי צסק"א היא הקבוצה שתתמודד מול מכבי, הוחלטו גם שעות שני משחקי חצאי הגמר.

מכבי תפגוש את צסק"א למשחק גורלי בשעה 18:00 שעון איטליה (19:00 שעון ישראל). הסיבה לקביעת שעה זו של המשחק הכל כך חשוב הוא "כדי להתחשב באוהדים הדתיים שיגיעו ללוות את הקבוצה" אמרו במכבי, "הבנו שישנם כמות גדולה של אוהדים דתיים שרוצים להגיע לאירוע הפיינל פור, ומאחר שחצי הגמר הוא בשבת לא יכולים להגיע. לכן טרחנו ועבדנו קשה כדי שאכן כל אוהד באשר הוא יוכל יהיה להגיע לשני המשחקים, חצי הגמר ואולי אף הגמר" נמסר מהנהלת המועדון.

משחק חצי הגמר יתקיים ב16/5 יום שישי, ומשחק הגמר יתקיים יומיים לאחר מכן, כשבארץ יחגגו את ל"ג בעומר. השבת באיטליה נכנסת בסביבות השעה 20:30, כך שבמידה שמשחק חצי הגמר של מכבי וצסק"א לא יגרר להארכות, האוהדים הדתיים יספיקו לראות את המשחק ולחזור לבית המלון להתארגן לשבת.

מכבי כבר נפגשה העונה פעמיים עם צסק"א, בשלבים המוקדמים של העונה, ובשניהם הפסידה. ההפסד לצסק"א באולמה הביתי, היה הגדול ביותר של מכבי בתולדות מפעל אירופי, כשהתוצאה בסיום המשחק עמדה על 100:65.

גם בלאט יודע - צסק"א פייבוריטית לעלות לגמר, אבל במשחק אחד הכל אפשרי. 

מצאתם טעות בכתבה או פרסומת לא ראויה? דווחו לנו