טל פרידמן עוזב את "ארץ נהדרת"

פרידמן, חבר בצוות השחקנים מיום עלייתה לאוויר של "ארץ נהדרת" ביקש לפרוש לאחר 11 עונות. העורך הראשי: קשה לדמיין את העבודה בלעדיו.

בן שאול , כ"ט בניסן תשע"ד

סאטירה על השמאל? השחקן טל פרידמן
סאטירה על השמאל? השחקן טל פרידמן
פלאש 90

הקומיקאי טל פרידמן עוזב את תכנית הסאטירה "ארץ נהדרת" בסוף העונה הנוכחית.

פרידמן, חבר בצוות השחקנים מיום עליית התכנית לאוויר, ביקש לפרוש לאחר 11 עונות. חלק מהתכנית הקרובה שתשודר במוצאי שבת יוקדש לפרידה מפרידמן.

פרידמן אמר היום "אני מצדיע למולי (שגב - ב.ש.) ולכותבים המופלאים על שנים של יצירתיות, שיאים מקצועיים ושל הרבה צחוקים בחדר הכותבים, מצדיע לנבחרת הקומיקאים המובילה בארץ, מצדיע לצוות ההפקה הטוב והמיומן ביותר שיש – היינו משפחה במשך 11 שנה ונישאר חברים לתמיד.

"אני יוצא עכשיו לדרך עצמאית שבמרכזה מופע הסטנד-אפ שלי שרץ בכל הארץ", סיפר פרידמן, "וכמובן מפתח פרויקטים טלוויזיוניים חדשים – תודה לכולם מעומק הלב".

מולי שגב, העורך הראשי של "ארץ נהדרת", אמר כי "טל הוא ללא ספק אחד הסמלים של 'ארץ נהדרת'. הוא היה האחראי העיקרי לפריצה שלה בעונות הראשונות ושימש עמוד תווך עד היום. הכישרון, הטירוף והכריזמה שלו הם חד-פעמיים וחסרי תחליף. חוץ מזה הוא גם חבר יקר שלי וקשה לי לדמיין את המשמעות של לעבוד בלעדיו".

"ביום הזה לא נותר אלא לחבק, לאחל הצלחה ולומר תודה ענקית על אינספור דמויות ורגעים קורעים מצחוק שאנחנו, כמו רבים מצופי הטלוויזיה בישראל, לעולם לא נשכח", דברי שגב.