סילבן שלום בכנס ירושלים
סילבן שלום בכנס ירושליםכנס ירושלים

ג'ודי ניר מוזס שלום, רעייתו של השר סילבן שלום, בירכה על ההחלטה לסגור את התיק נגד בעלה.

"תודה רבה חברים אהובים", כתבה בדף הפייסבוק שלה. "האמת, בא לי לחבק את כל החברים מכאן שנתנו לי כח לעבור את התקופה הנוראית הזאת. בא לי לבכות. אוהבת אתכם חברים ואוהבת אתכם ילדי המתוקים ובעלי שהוא האיש הכי טוב, הגון וישר שהכרתי".

נמרוד ניר, בנו החורג של השר שלום, אמר "שמועה שקרית שהיא רכילות זולה במקרה הטוב וניסיון חיסול פוליטי במקרה הסביר יותר". "ערב התמודדותו לנשיאות, החל מסע מכשפות הזוי וחסר תקדים נגדו וקמפיין שלם ורב מערכתי אינטנסיבי", הוסיף ניר, "תודה שהוכחתם שאבא שלי הוא הראוי מכולם! תודה לאמת ולצדק שניצחו כאן. אבל במיוחד תודה לעם ישראל הענק על החום העצום".

"עברנו סיוט. אבל אנחנו לא אנשים מרירים - ועם כל הקושי והכאב - הגיע הזמן להשאיר את זה מאחורינו ולהביט קדימה. ויש לאן", סיכם".

היועץ המשפטי לממשלה, יהודה וינשטיין, הודיע היום (רביעי) כי החליט לאמץ את חוות דעת פרקליטות המדינה, שנכתבה ע"י פרקליטה מפרקליטות מחוז ת"א, לפיה יש לסגור את תיק הבדיקה נגד השר סילבן שלום.

בהודעה שפורסמה היום נכתב כי "בדיקת המידע על-ידי משטרת ישראל העלתה כי חלקו הוכחש, חלקו אינו מאפשר את איתור הנשים המתוארות בו או פנייה אליהן, וחלקו מוביל אל נשים המסרבות למסור עדות במשטרה".