מנויים בקאנטרי קלאב רעננה נגד הופעת זילבר

הזמר אריאל זילבר צפוי להשתתף במופע הקיץ המסורתי שנערך בקאנטרי קלאב ברעננה, אך בעיני כמה מנויים הדבר איננו ראוי.

ערוץ 7 , י"ז בסיון תשע"ד

גדלנו עליו. זילבר
גדלנו עליו. זילבר
פלאש 90

מופע הקיץ השנתי שעורך הקאנטרי קלאב ברעננה מעורר השנה מחלוקת, וכמה מהמנויים במקום את הודיעו כי יחרימו אותו, כך מדווח "ידיעות אחרונות".

הסיבה להחלטתם של אותם מנויים היא החלטת הנהלת המקום, כי הזמר אריאל זילבר ייקח חלק במופע השנה.

עקיבא דותן, אחד המנויים הוותיקים במקום קרא למנהל הקאנטרי לחזור בו מההחלטה לשתף את זילבר במופע.

"אני מנוי בקאנטרי קלאב רעננה מאז 1990", כתב דותן למנהל הקאנטרי. "יש בי עצב רב לאור העובדה שהחלטת להזמין את הזמר והיוצר אריאל זילבר להופיע במסיבת הקיץ השנתית של הקאנטרי קלאב, שתתקיים ביום הארבעה עשר ביוני 2014".

"כידוע לך, זילבר היה מבין התומכים בשחרורו של הרוצח האכזר, יגאל עמיר, שביצע את רצח רבין ז"ל. איני יכול להיות שותף להופעה שבה זמר ואמן מביע את רצונו לראות רוצח שפל מחוץ לכותלי הכלא. איני רוצה שכספי הפרטי ושל רעייתי וילדיי יילך לכיסו של אדם כמו אריאל זילבר", הוסיף.

המנהל, אברהם יחזקאל, שלח לדותן מכתב תשובה בו נאמר, כי "כמי שמנוי בקאנטרי מאז 1990 אני סמוך ובטוח שנתת דעתך לכך שלאורך כל הדרך מנעתי באופן מוחלט עירוב פוליטיקה ו/או עמדות /דעות סקטוריאליות בחיי הקאנטרי. לאורך השנים כיבדו אותנו בנוכחותם אנשי ציבור/אקדמיה/אמנים מכל רחבי הקשת, ביניהם פרופ' ישעיהו ליבוביץ' ז"ל, עזר ויצמן ז"ל, שמעון פרס שייבדל לחיים ארוכים, שגריר מצרים דאז בישראל ואמנים רבים ומגוונים, והכל תוך הקפדה שפגישתם עם מנויי הקאנטרי תהיה עניינית בתחומי עיסוקם/התמחותם האישית ולא במה לדעות אישיות. הזמנתו של אריאל זילבר נעשתה על רקע מקצועי אמנותי בלבד ואין לה קשר לאישיותו או עמדותיו של האמן".

נציין כי דותן איננו המנוי היחיד שמחה על הזמנת זילבר למופע.

הנהלת הקאנטרי קלאב לא מסרה תגובה לעיתון, וכך גם אמרגנו של הזמר אריאל זילבר.