ערבים מתפרעים שועפט
ערבים מתפרעים שועפט פלאש 90

קצין בכיר בדימוס במשטרת ירושלים קובע כי רצח הנער לפנות בוקר (רביעי) אירע על רקע פלילי, ומעיד כי בני המשפחה מוכרים למשטרה כבעלי "עבר בעייתי".

לדבריו משפחתו של הנער בן ה-16 מוכרת היטב לגורמי הביטחון בבירה. "זו משפחה בעייתית עם סכסוכים פנימיים שנמשכים כבר שנים ארוכות.

"אין לי ספק שככל שיעבור הזמן יתברר שהרצח היה על רקע פלילי ותו לא", מוסיף הקצין הבכיר ומותח ביקורת על ראש העיר ושרי הממשלה שמיהרו לגנות את הרצח, "כאילו הנער נרצח על ידי יהודי בתגובה לרצח שלושת הנערים בגוש עציון". 

הוא מדגיש כי כאשר שרי הממשלה מייחסים את הרצח לפעולת "תג מחיר", נגרם נזק חמור לתדמית ישראל בעולם. ''כתושב ירושלים ותיק אני מופתע שראש העירייה מיהר להוציא הודעת גינוי מבלי לברר את כל העובדות. אני מכיר את הסכסוכים במשפחה הזו וכדאי להמתין ולא למהר לקשור בין רצח הנער הערבי לפיגוע החטיפה בגוש עציון".

בתוך כך, ראש הממשלה בנימין נתניהו שוחח עם השר לביטחון פנים יצחק אהרונוביץ' וביקש ממנו שגורמי החקירה "יפעלו במהירות האפשרית לחקור מי עומד מאחורי הרצח הנתעב ומה הרקע למעשה".

במהלך כל שעות הבוקר, מאז נודע בשכונות הערביות בצפון ירושלים על רצח הנער, החלו עשרות ערבים להתפרע, להשליך מטעני צינור לעבר שוטרים, לזרוק חפצים ולהסב נזק כבד לתחנות הרכבת הקלה בבירה. 

מקום מציאת גופת הנער ביער ירושלים

צילום: Flash90
צילום:
צילום:
צילום:
צילום:
צילום:

whatsapp
הצטרפו לקבוצת הוואטצאפ של ערוץ 7