החתונה המעורבת: אבי הכלה לא יגיע

"אני רוצה שהבת שלי תתחתן כדת וכדין, שרב יקדש אותה. זה אסון", אומר אביה של הצעירה העומדת להתחתן עם מוסלמי.

שלמה פיוטרקובסקי - ערוץ 7 , י"ח באב תשע"ד

מידע על מסיבת חתונה של מוסלמי ויהודיה, הצפויה להתקיים ביום ראשון הקרוב באולם בראשון לציון, הגיע השבוע לפעילי ארגון להב"ה למניעת התבוללות.

הפעילים, שעותק מההזמנה לחתונת "מחמוד עם מורל" הגיע לידיהם, העלו אותו לדף הפייסבוק של הארגון יחד עם קריאה לתומכי הארגון להגיע ביום ראשון למקום ולמחות.

"יום ראשון כולנו בראשון! נבלה נעשתה בישראל! אנחנו לא שותקים אנחנו מגיעים למחות. תבואו עם שלטים ורמקולים. בשם ה' נעשה ונצליח! שתפו לכולם! לצערינו זה אמיתי", נאמר בהודעה המלווה את התמונה בדף הפייסבוק "לא יכבו את הלהב"ה".

הבוקר (חמישי), בעקבות כתבה בנושא שהתפרסמה בעיתון "ידיעות אחרונות", תחת הכותרת "חתונה מעורבת תחת איומים", הבהירו בארגון כי התוכניות אינן משתנות.

"שוב התקשורת מעודדת את ההתבוללות! אנחנו נהיה שם בראשון בלילה להראות שרוב העם שפוי. ואתם?", נכתב בדף הפייסבוק של להב"ה.

מהכתבה עולה, כי למרות שההזמנה מנוסחת כביכול בשמם של הורי החתן והכלה המזמינים את האורחים לחתונת ילדיהם, אביה של הכלה מתנגד בחריפות לקיומה.

האב הבהיר שלא יגיע למסיבת החתונה, "היא יצאה איתו שנתיים מאחורי הגב שלי. בשום אופן לא מתאים לי שהבת שלי תתחתן עם ערבי. אבא שלו ניסה לשכנע אותי לבוא, אמרתי לו שאני לא רוצה לשמוע ממנו. אני לא משלים עם זה ואני לא בא. אני רוצה שהבת שלי תתחתן כדת וכדין, שרב יקדש אותה. זה אסון, זה עצוב. אמרתי לבת שלי שאתן לה מה שתרצה רק שלא תלך איתו — אבל היא לא מקשיבה. אי־אפשר לדבר איתה".