פורצת סדרתית לבית המדרש בשדרות

משטרת שדרות הצליחה לשים את ידה על תושבת העיר שהייתה נוהגת לפרוץ לישיבת ההסדר בשדרות ולגנוב כסף.

אורלי הררי - ערוץ 7 , כ' באלול תשע"ד

פורצת סדרתית לבית המדרש בשדרות-ערוץ 7
קופת צדקה
צילום: פלאש 90

משטרת שדרות במרחב לכיש עצרה בתחילת החודש תושבת העיר בחשד כי פרצה לבית מדרש בישיבת ההסדר בשדרות.

מהמשטרה נמסר כי לפני מספר ימים בשעות הבוקר המוקדמות הגיעה החשודה אל בית המדרש בישיבת ההסדר בשדרות, דחפה את חלון ההזזה של אחד המשרדים הנמצא בקומת הגג, נכנסה למקום וגנבה 40 ₪ מתוך קופת צדקה שהייתה במקום.

בחור ישיבה שהבחין במתרחש תפס את החשודה בגניבה "על חם" והזעיק את שוטרי הסיור של משטרת שדרות שעצרו את החשודה סמוך לישיבה לאחר שהצליחה להימלט.

החשודה תושבת שדרות בת 35 נעצרה והובאה לחקירה בפני חוקרי משטרת שדרות שם התברר כי הפרה את תנאי מעצר הבית הלילי בו הייתה אמורה לשהות בשל שני מקרי פריצה וגניבה קודמים לאותה הישיבה כשלושה חודשים קודם לכן. אז נכנסה החשודה אל בית המדרש וגנבה סכום של 150 ₪ מארנק שהיה מונח על אחד השולחנות.

מקרה נוסף אירע כשהחשודה נכנסה בלילה אל בית המדרש דרך הדלת הראשית שהייתה פתוחה למחצה וגנבה כ 30 ₪ מתוך קופת צדקה וכ 40 ₪ נוספים מארנק שהיה במקום. במקרה זה נתפסה החשודה בידי עובר אורח, נעצרה לחקירה והוגש נגדה כתב אישום בגין שני המקרים.

לפני ימים אחדים הגישה חטיבת התביעות במשטרת ישראל לבית משפט השלום באשקלון כתב אישום המייחס לחשודה עבירות של פריצה בעקבות מקרה הפריצה השלישי וכן הפרת הוראה חוקית. היא נעצרה עד תום ההליכים המשפטיים נגדה.