ישראל. עשו זאת.
ישראל. עשו זאת. פלאש 90

אמנם זה לא היה קשה במיוחד, אבל גם יפה לעין ומעניין זה לא היה בדיוק. אבל עזבו אתכם יופי, הכי חשוב זו התוצאה - נבחרת ישראל חוזרת לאחר שני משחקים ראשונים בקמפיין מוקדמות יורו 2016 עם מלוא הנקודות האפשריות.

אז נכון, שני המשחקים הראשונים שהתקיימו שניהם בחוץ היו מול הנבחרות החלשות בבית הישראלי, קפריסין ואנדורה, אבל כבר הורגלנו בשנים האחרונות שאין נקודות קלות מול אף יריבה ואף נבחרת. ליתר דיוק, לעיתים קרובות הנפילה הייתה דווקא מול אלו החלשות בבית.

כעת, לאחר שניצחו את קפריסין ואנדורה יצטרכו בנבחרת הלאומית להתכונן לקראת משחקיה שלה מול הנבחרות החזקות בבית: ווילס, בלגיה ובוסניה. לא אריות אירופה, אבל גם לא כאלה שיעשו חיים קלים לנבחרת הישראלית.

כמו לפני ארבעה ימים, גם היום במשחק מול אנדורה עומר דמארי, חלוצה לשעבר של הפועל תל אביב ומי שמשחק כיום באוסטריה וינה, כבש לזכות הנבחרת הישראלית ושוב מבישול של טל בן חיים המצויין. ההבדל בין המשחק היום למשחק מול קפריסין הוא שעומר דמארי הנפלא לא כבש רק שער אחד, אלא שלושה כאלה ובכך נתן מרווח נשימה לצוות הנבחרת הלאומית.

גם תומר חמד, האבא הטרי שרק לפני יומיים נולדה לו בת, התכבד בשער מתנה לכבוד הולדת הבת, ובסיום - 1:4 לזכות שחקניו של אלי גוטמן. 

תוצאה זו היא שחזור התוצאה בין השתיים משנת 2006, ההבדל בין אז להיום הוא שאז המשחק התקיים בארץ.

האם ישראל מסוגלת לעשות היסטוריה ולעלות אל טורניר היורו של שנת 2016? ימים יגידו, מה שבטוח שעד אז בשביל שזה יקרה, על הנבחרת הישראלית להתכונן לקראת משחקים קשים יותר בהם היכולת שהציגו שלשום והיום לא תספיק להם. המשחק הבא: כבר בעוד חודש מול בוסניה שתגיע עם המון רצון להוכיח שיש לה עוד הרבה מה למכור אחרי שהשיגה השבוע רק שתי נקודות. גוטמן, לטיפולך.