ח"כ מירי רגב
ח"כ מירי רגב צילום: פלאש 90

יו"ר ועדת הפנים חברת הכנסת מירי רגב (הליכוד) תוקפת הערב (ראשון) בחריפות בחברת הכנסת חנין זועבי (בל"ד) שטענה מוקדם יותר כי חיילי צה"ל ''טרוריסטים יותר מדאעש".

"זועבי היא אויבת מסוכנת לציבור הישראלי ומקומה מחוץ לכנסת ישראל", אמרה רגב, ''זועבי חצתה הערב את כל הקווים האדומים האפשריים ברגע שהשוותה בין צה"ל לדאעש. דברי ההסתה שלה שווים בחומרתם למעשי איבה של מחבל הפוגע בציבור חף מפשע".

חברת הכנסת רגב הציעה לה לעלות על מטוס ישיר לקטאר, ''שם היא תוכל להתאחד סוף סוף עם חברה הקרוב, עזמי בשארה או כפי שאמרתי בעבר 'רוחי לעזה יא חאינה, לכי לעזה יא בוגדת'", הוסיפה.

חברת הכנסת זועבי, אשר הושעתה מדיוני הכנסת למשך חצי שנה בעקבות התבטאויותיה על חטיפת שלושת הנערים, לא מפסיקה לשבור שיאים. בראיון שהעניקה היום לערוץ 2 השוותה זועבי בין מחבלי דאעש ללוחמי צה"ל, תוך שהיא טוענת כי מעשי לוחמי צה"ל חמורים יותר.

"הם בכל פעם הורגים אחד אחד בסכין שלהם ובצה"ל בכפתור אחד (הורגים) עשרות פלסטינים. אמנם זה נשאר החייל במטוס כשהוא מפציץ ואמנם הוא לא רואה את הקורבן אבל... יש תזוזה קלה בכנפיים... הוא לא פחות טרוריסט ממי שלוקח סכין ועורף את הראש".

"מי שמצטלם עם גופות, צוחק, עם גופות של פלסטינים, אני לא חושבת שהוא פחות טרוריסט מאשר זה שעורף את הראש. הם הורגים יותר מאשר הסכין", טענה זועבי.

מצאתם טעות בכתבה או פרסומת לא ראויה? דווחו לנו