רוברט אילטוב
רוברט אילטוב פלאש 90

ח"כ רוברט אילטוב (ישראל ביתנו) תקף הערב (ראשון) את ח"כ זועבי בעקבות ההשוואה שערכה בין מחבלי דאע"ש לחיילי צה"ל.

לדבריו, "זועבי ממשיכה לתמוך באויביה של מדינת ישראל ולהשוות את חיילי צה"ל לגרועים שבהם ועדיין מקבלת בכל ראשון לחודש משכורת מהמוסד המכונן של מדינת ישראל".

"אך לא לעולם חוסן - הצעת החוק שאנו מובילים בסיעה תביא לשלילת אזרחותה ועד שזו תעבור אעשה כל שביכולתי על מנת שבוגדת המדינה תאלץ בקרוב לחפש עבודה אחרת", הוסיף אילטוב.

מוקדם יותר היום השוותה זועבי בראיון לערוץ 2 בין מחבלי דאע"ש ללוחמי צה"ל, תוך שהיא טוענת כי מעשי לוחמי צה"ל חמורים יותר. "הם בכל פעם הורגים אחד אחד בסכין שלהם ובצה"ל בכפתור אחד (הורגים) עשרות פלסטינים. אמנם זה נשאר החייל במטוס כשהוא מפציץ ואמנם הוא לא רואה את הקורבן אבל... יש תזוזה קלה בכנפיים... הוא לא פחות טרוריסט ממי שלוקח סכין ועורף את הראש".

"מי שמצטלם עם גופות, צוחק, עם גופות של פלסטינים, אני לא חושבת שהוא פחות טרוריסט מאשר זה שעורף את הראש. הם הורגים יותר מאשר הסכין", טענה זועבי.

זועבי התייחסה גם לאמצעי הלחימה בהם משתמש צה"ל ואמרה: "M16, טנקים והפצצות מהאוויר, כאשר הורגים עשרות ומאות - יותר טרוריסטים מאשר הסכין. M16 וטנקים יותר טרוריסט ורצחני מהסכין, והטנק יותר רצחני מהסכין. שמה מצטלמים ופה מצטלמים, שם מצטלמים עם הסכין ופה מצטלמים עם גופות, עם הפצצות שלהם וגם צוחקים. ה- M16 והפצצות הורגים יותר מאשר הסכין והם יותר טרוריסטים, כן".