מרגישים בחוץ לארץ. על רקע הפיגועים בירושלים, הפחד ברחובות העיר והמהומות שזולגים אל מרכזה של עיר הבירה ומהלכים אימה על אזרחיה היהודים של העיר, הפועל ירושלים ספגה אמש (רביעי) את ההפסד השלישי שלהם במפעל היורוקאפ האירופי.

האדומים נסעו עד לרומניה למשחק מול פלוישטי הרומנית וחזרו משם וכעת נמצאים במקום החמישי והאחד לפני אחרון בבית שנחשב על הנייר קל למדי.

ירושלים הגיעה למשחק לאחר הניצחון הגדול על מכבי תל אביב בליגת העל שבכדורסל, 63:93, ובקבוצה ציפו לקבל את אותו משחק שהציגו השחקנים מול הצהובים מתל אביב.

אבל רצונות לחוד ומציאות לחוד. האדומים מירושלים פשוט לא הגיעו למשחק כשמעל כולם בלט ליאור אליהו שקלע במחצית הראשונה 3 נקודות בלבד. 

מי שהצטיין בשורות האדומים היה שוב דונטה סמית' האדיר שסיים את המשחק עם 23 נקודות ו-8 כדורים חוזרים, אבל ללא עזרה מחבריו לקבוצה הוא לא יכול היה לנצח את הרומנים לבדו. 

אם בעונה שעברה הגיעו האדומים תחת בראד גרינברג לרבע גמר המפעל האירופי, נראה שבכדי לשחזר את ההישג הזה אסור לאדומים של פרנקו להפסיד ולו משחק אחד במפעל. 

לירושלמים שכאמור נמצאים כעת במקום האחד לפני אחרון, נותרו 6 מחזורים בשלב הבתים הראשון של היורוקאפ, מספיק זמן בכדי לתקן את המאזן שעומד כעת על ניצחון אחד בלבד ושלושה הפסדים.

בשבוע הבא יארחו האדומים את ריטאס וילנה החזקה בהיכל הפיס ארנה, המקום בו ירושלים של העונה הפסידה משחק אחד בלבד, גם הוא ביורוקאפ, מול קראסני וולגוגראד הרוסית. לפרנקו ושחקניו יש הרבה עבודה.