מעצרות הטרור ברמאללה
מעצרות הטרור ברמאללה פלאש 90

שטח יהודה ושומרון נותר אזור מועדף מבחינת ארגוני הטרור הפלסטיניים לביצוע פיגועי טרור נגד ישראל לאור הסכם הפסקת האש הזמנית ברצועת עזה וקרבת איו"ש למרכז שטחה של ישראל הריבונית.

ח'דר חביבמבכירי ארגון הטרור הג'יהאד האסלאמיאמר בראיון לסוכנות הידיעות "קודס נט", כי "כל האפשרויות פתוחות עבור (ארגוניהמאבק הפלסטיני אם האויב הציוני ימשיך להטיל מצור על רצועת עזה ולנקוט במדיניות של השפלה ודיכוי העם הפלסטיני".

לדבריו, "הסכם הרגיעה מחייב את האויב הציוני להסיר את המצור ולפתוח את המעברים כדי להכניס חומרי בניה לשיקום הרצועהובפרט לאחר ההרס האדיר וחסר התקדים שגרם במלחמה האחרונה".

אם הצעדים הציוניים יימשכו העם שלנו יגן על זכויותיו וכל האפשרויות תישארנה פתוחות", אמר חביב שהודה כי המאבק בגדה המערבית ובירושלים נתקל בקשיים רבים נוכח פעילות הסיכול של ישראל ומנגנוני הביטחון הפלסטיניים המקיימים תיאום ביטחוני ביניהם.

חביב הדגישכי מאבק יימשך בירושלים ובגדה המערבית ובכל האזורים הפלסטיניים כל עוד "הכיבושקיים ו"אנו ננצל כל הזדמנות כדי להפעיל את המאבק בגדה המערבית".

עוד הבהירכי העיכוב של הארגונים הפלסטיניים בנטילת אחריות לפיגועים שבוצעו בתקופה האחרונה בירושלים אינו משקף את חולשת המאבקאלא הוא נעשה בגלל סיבות ביטחוניותוכדי שלא יהיה מתח בין המנגנונים של הרשות לבין הארגונים הפלסטיניים.