הנדל"ן הוא אפיק ההשקעה המשתלם ביותר היום

בכנס מיוחד הציגה חברת "אבני דרך" שיטות השקעה המניבות תשואה גבוהה, פרויקטים מיוחדים לזוגות צעירים ומשקיעים.

, ח' בתמוז תשע"ה

בנייה בבית שמש
בנייה בבית שמש
פלאש 90

השקעות בנדל"ן הפכו לאפיק ההשקעה הסולידי המשתלם ביותר כיום, ולאור זאת חברת "אבני דרך" קיימה השבוע ערב היכרות לרוכשי דירות ולמשקיעים פוטנציאליים.

החברה מציעה מגוון רחב של מסלולי השקעה מיוחדים – הן למשקיעים חדשים והן למשקיעים ותיקים, המותאמים ליכולת האינדיבידואלית של המשקיע. בין המסלולים המוצעים: מודל השקעות ייחודי החל מסכום של -25,000 ₪ המניב תשואה קבועה של 6% בשנה, וכן רכישת דירות בתנאים אטרקטיביים בפרוייקטים של החברה בעפולה, בטבריה ועוד.

"המציאות היא שעבודה קשה ושכר גבוה ככל שיהיה לא מספיקים כיום. ההוצאות רק הולכות וגדלות עם השנים, התשלום עבור הלימודים לילדים בגן, בישיבה התיכונית ובאוניברסיטה, דורשים נתח נכבד יותר ויותר מההכנסה החודשית", הסביר שמעון ברון, סמנכ"ל השקעות בחברת אבני דרך.

"יתירה מזו, גם בעלי הכנסות גבוהות, הסיכוי שימשיכו לקבל עם צאתם לפנסיה את ההכנסה לה הורגלו, הוא פשוט אפסי. כל מי שדואג לעתידו הפיננסי צריך להבין כי עליו לעשות משהו נוסף - להשקיע באפיק שיכול לתת תשואה טובה. כחברה, אנו פועלים כדי לאפשר לכמה שיותר זוגות ומשפחות להגיע לדירה משלהן, ואנו מציעים אפשרויות להשקיע בנדל"ן כמפתח להתפתחות כלכלית ואישית".

"הנדל"ן הישראלי הוא השקעה בטוחה ויציבה, מחירי הנדל"ן בישראל בעליית מחירים מתמדת", מסביר יאיר כהן, מנכ"ל החברה. "ההשקעה בנדל"ן היא בדבר מוחשי, ובנוסף ישנה  אפשרות לייצר כסף מכסף שאין לנו, מה שנקרא מינוף. ואחרי הכל, אדמת ארץ ישראל מתגמלת את המאמין בה".

אסטרטגית ההשקעות ש"אבני דרך" מציעה היא לטווח ארוך, כשהחברה רואה את ההתקדמות של הלקוח ובונה לו מסגרת מקיפה וארוכת טווח בבחירת סוג ההשקעה, מבחינת הדירה שרוכש והשירות שמקבל, וגם מבחינת המשך התהליך במכירת הדירה ושוב רכישה. כמו כן החברה נותנת ייעוץ משכנתא לאורך התהליך, ומידי זמן מאפשרת לעקוב על מנת לשנות / למחזר ולהתאים את המשכנתא לתקופה.