"אפס סובלנות לטרור"

ראש הממשלה נתניהו ביקר בבית החולים הדסה עין כרם את ענבר אזרק שנפצעה אמש בפיגוע בירושלים. "מצפה לגינוי מהקהילה הבינלאומית".

חזקי ברוך - ערוץ 7 , י"ט באב תשע"ה

"אפס סובלנות לטרור"  -ערוץ 7
אפס סובלנות. נתניהו מבקר את הפצועה בבית החולים
צילום: עמוס בן גרשום, לע"מ

ראש הממשלה בנימין נתניהו ביקר היום (שלישי) בצהריים את ענבר אזרק שנפצעה אמש באורח בינוני מבקבוק תבערה בפיגוע בירושלים.

"לפני ימים אחדים ביקרתי את אחיו של הילד עלי, שנפגע מבקבוק תבערה שהושלך על ביתו על ידי מחוללי טרור נגד ערבים", סיפר ראש הממשלה.

''עכשיו ביקרתי את ענבר, אישה צעירה שנפגעה מבקבוק תבערה שהושלך על ידי מחוללי טרור נגד יהודים. אחיו של עלי הוא ילד בן 4, ענבר היא אם צעירה לשלושה ילדים בני שנתיים, שלוש וארבע. טרור הוא טרור הוא טרור. המדיניות שלנו היא אפס סובלנות לטרור ולא משנה מאין הוא בא. אנחנו מגנים אותו ונלחמים בו באותה מידה", הוסיף ראש הממשלה.

הוא הזכיר כי לפני ימים אחדים הצטרפה הקהילה הבינלאומית לגינוי נגד הטרור שכוון נגד ערבים. ''אני מצפה שהם יצטרפו נגד אותו טרור שמכוון נגד יהודים. אני עדיין מחכה'', אמר נתניהו.

ראש הממשלה רמז למעצר המנהלי של פעיל הימין מאיר אטינגר והעביר מסר לטרוריסטים. ''אני שמעתי משולי החברה שלנו, שיש כאלה שאומרים שיש חוק עליון מעל חוקי המדינה, אני מבקש להבהיר, אין חוק מעל חוקי המדינה, חוקי המדינה חלים על כולם ומי שיפר אותם, מי שידגול בפשעי שנאה, מי שיפעיל אלימות, מי שיפעיל טרור, אנחנו נפעיל מולו את כל כובד החוק לרבות כשצריך, כפי שעשינו אתמול, מעצרים מנהליים.

''אפס סובלנות לטרור, זה מחייב אותנו, זה מחייב גם את הקהילה הבינלאומית״, אמר נתניהו בבית החולים.