ד"ר מרין מדווח על מצב הפצועים

סגן מנהל בית החולים שערי צדק בירושלים, ד"ר עופר מרין, מסר בצהריים (ראשון) דיווח לתקשורת על מצבם של הפצועים המאושפזים בבית החולים כתוצאה מפיגועי הטרור האחרונים.

"מאושפזים אצלנו שישה פצועים מאירועי הימים האחרונים", ציין ד"ר מרין ופתח בתיאור מצבו של השוטר שנפצע בפיגוע הבוקר, "שוטר, גבר צעיר, שהגיע מפיגוע של מכונית תופת הבוקר. הוא נכווה בפניו, מאושפז כאן כרגע ועבר בדיקות הדמייה מחשש לפגיעת הדף. מצבו סך הכל טוב ולא נשקפת לו סכנת חיים".

בהמשך דיווח ד"ר מרין על מצבו הקשה של הפצוע בפיגוע הדקירה אתמול, "ביחידה לטיפול נמרץ בשערי צדק מאושפזים נכון לרגע זה שלושה פצועים. הפצוע הקשה ביותר זה השוטר שהגיע אלינו אתמול עם פגיעת חזה קשה ביותר, עם פגיעה בכלי דם בחזה, הוא הגיע אלינו במצב אנוש, נזקק לעשרות מנות דם, מצבו התייצב אך לצערי עדיין נשקפת לו סכנת חיים. מצבו קשה מאוד ואנחנו חוששים שתהיינה לו פגיעות מהאירוע הזה".

לדבריו, "בנוסף בטיפול נמרץ שוכבים עוד שני פצועים משני אירועים נפרדים של דקירה ביום חמישי. אירוע ראשון הוא האירוע של הדקירה בצוואר. הפצוע הזה נותח באותו יום, מצבו סך הכל השתפר מאוד במהלך סוף השבוע ולא נשקפת לו סכנת חיים. מצבו נכון לרגע זה טוב. עוד גבר צעיר שנדקר ביום חמישי בקרית ארבע, מצבו גם הוא השתפר בסך הכל במהלך סוף השבוע ולא נשקפת לו סכנת חיים".

בסוף הדיווח התייחס ד"ר מרין למצבם של שני הפצועים הנוספים, "עוד פצוע אחד מהאירוע של אתמול שהגיע עם פגיעות בגפיים מאושפז במחלקה האורתופדית ומצבו טוב, והפצוע האחרון זה קצין צה"ל שהגיע אלינו אתמול בסביבות חצות נפגע מירי באזור הפנים, מצבו בסך הכל טוב ולא נשקפת לו סכנת חיים".

מצאתם טעות בכתבה או פרסומת לא ראויה? דווחו לנו