רייכרט, זמרי ומלמד בהופעה של זובור
רייכרט, זמרי ומלמד בהופעה של זובור צילום: יוני קמפינסקי

ב'גלי ישראל' מצאו מחליף לאראל סג"ל שעזב לגלי צה"ל"זמרי ופתחי בעם", זו שמה של התכנית היומית החדשה של יותם זמרי ונועם פתחי שגויסו להחליף את אראל סג"ל במשבצת היומית בין 10 בבוקר ל-12 בצהריים ברדיו גלי ישראל ותשודר במקביל גם ברדיו דרום.

השניים, פרסומאים, שהפכו בשנים האחרונות לאושיות רשת עם עשרות אלפי עוקבים, יעסקו בתכנית החדשה בנושאים שעל סדר היום מנקודת מבטם הייחודית. התכנית צפויה לעלות בתחילת חודש יוני. 

התכנית החדשה של זמרי ופתחי תעסוק באירועים הבוערים בגישתם הייחודית שתשלב הומור ורצינות עם עוקץ ביקורתי.  השניים שמגיעים מהרשתות החברתיות יתרגמו את פועלם ברשת לפינות רדיופוניות מעל גלי האתר. הדגש בתכנית היא לשים דגש על העם ולהביא את מגוון דעותיו באייטמים ייחודיים.

קרן אוזן, נציגת הבעלים של קבוצת תחנות "רדיו ישראל" הביעה שביעות רצון מהמהלך. "אנו גאים לצרף אלינו את נועם פתחי ויותם זמרי, לתכנית ראשונה מסוגה שתביא את פועלם של השניים ברשת אל ה-FM, ותעסוק בסוגיות שעל סדר היום מנקודת מבטם הייחודית. הרעיון לתכנית עלה לאחר זיהוי שלנו את הצורך האמיתי בקרב המאזינים למגישי אקטואליה המדברים באופן נגיש ונותנים במה לדעות שאינן נשמעות בדרך כלל".

ישראל פריד, מנכ"ל גלי ישראל הוסיף, "פתחי וזימרי הם מובילי דעה שמגיעים מהעם ומדברים אל העם, ועל זה אנו שמים את הדגש בפיתוח התכנית. השניים יעסקו באקטואליה אך באופן שנון והומוריסטי. אני מברך על הצטרפותם ומזמין את כולם לחכות להפתעות משני אלה בעתיד".

מצאתם טעות בכתבה או פרסומת לא ראויה? דווחו לנו