משרד הספורט יממן את האבטחה בטורקיה

שני הפיגועים האחרונים בטורקיה גרמו למשרד התרבות והספורט להודיע כי יממנו את עלויות האבטחה הנוספות של באר שבע במשחקה מול בשיקטאש

נרי וייס - ערוץ 7 , ג' בטבת תשע"ז

אחרי שאמש התבטאה השרה רגב כי תעמיד ברשותה של האלופה הישראלית, הפועל באר שבע, את כל הדרוש לה בכדי לייצג את ישראל במסגרת הליגה האירופית, במשחקה מול בשיקטאש הטורקית, היום (ראשון) השרה רגב עשתה זאת באופן מעשי.

בהודעה שהוציאה לאמצעי התקשורת אמרה רגב כי "על פי הנחיית גופי הביטחון והאבטחה, נדרשת מעטפת אבטחתית משמעותית שעלותה הכספית גבוהה מאוד באבטחתה של האלופה הפועל באר שבע במסעה האירופי לטורקיה".

"הנחתי את המשרד בראשו אני עומדת לממן את עלויות האבטחה הנוספות, נוכח הנסיבות הביטחוניות הרגישות בתקופה האחרונה, והן לא יוטלו על האלופה הישראלית", אמרה רגב.

כזכור, פיגוע הירי שהתרחש בשעת לילה מאוחרת אמש באיסטנבול שבטורקיה, גבה את חייהם של למעלה מ-30 הרוגים ועשרות פצועים, כשזה התרחש שלושה שבועות לאחר פיגוע נוסף שהתרחש בסמוך לאצטדיונה של קבוצת הכדורגל, 'בשיקטאש' הטורקית, אותה תפגוש הפועל באר שבע בשלב פלייאוף הליגה האירופית.

עוד סיפרה השרה רגב כי אוהדים רבים שואלים אותה האם לטוס למשחק שיתקיים בעוד פחות מחודש בין האלופה הישראלית לזו הטורקית. על כך השיבה רגב, "אני מבקשת מהאוהדים לנהוג על פי ההנחיות אותן מפרסם המטה ללוחמה בטרור".

‫הצעות והערות ניתן לשלוח לדואר אלקטרוני: neri@inn.co.il