בקרוב: תערוכת הספורט הגדולה בישראל

בעיריית י-ם ממשיכים בהכנות לקראת מירוץ המרתון המסורתי. עשרות ביתנים של מיטב מותגי הספורט על פני 2,500 מ"ר, יהוו את שריקת הפתיחה

נרי וייס - ערוץ 7 , ז' באדר תשע"ז

מיטב המותגים על פני 2,500 מ"ר. התערוכה הגדולה בישראל
מיטב המותגים על פני 2,500 מ"ר. התערוכה הגדולה בישראל
צילום: יח"צ

כמו בכל שנה, גם השנה נערכים בעיריית ירושלים בכל הרצינות לקראת מרתון ווינר ירושלים המסורתי. כחלק מההיערכות, כמו בכל שנה, גם השנה תתקיים בירושלים תערוכת הספורט הגדולה ביותר בישראל.

למעשה, זו השנה השביעית ברציפות שתקיים עיריית ירושלים את תערוכת ה- EXPO המסורתית, בה יציגו וימכרו עשרות ביתנים שונים את מיטב מותגי הספורט המובילים בעולם. התערוכה, שנחשבת לגדולה ביותר בישראל תתקיים בהיכל הפיס ארנה שבבירה בין התאריכים 14-16/3, ימים שלישי עד חמישי בין השעות 15:00-22:00 ותתפרש על פני 2,500 מ"ר.

בתערוכה יתארחו במשך שלושת ימי הפעילות, אלפי רצים מחו"ל וכ-25,000 רצים ישראלים וקהל רחב שוחר ספורט ואורח חיים בריא.

מדובר במתחם ספורט מרהיב, בו יוצגו כל מה שצריך בכדי לקיים אורח חיים ספורטיבי ובריא. בתערוכה יוצגו ויימכרו בין היתר: נעלי ריצה, ביגוד ריצה לנשים וגברים, שעוני דופק, תוספי מזון, ג'לים, משקפי שמש, מדרסים, שרוולי ריצה, חזיות ספורט, מעילים, חולצות דרייפיט, טייפינג, ביגוד אירובי, בקבוקים, תיקי שתייה וריצה ועוד, והכל במחירים אטרקטיביים ובמבצעים ייחודיים.

בנוסף יוצגו בתערוכה החידושים העדכניים בעולם הספורט וג'דאטים מיוחדים של מיטב החברות בראשן חברת ניו בלאנס נותנת חסות הרשמית של מרתון ווינר ירושלים, שתציג בתערוכה.

עוד יוצב בתערוכה מתחם מרצ'נדייז מרהיב של כל פריטי הספורט הממותגים של מרתון ווינר ירושלים, כשבמקום גם תמוקם חלוקת הערכות למשתתפי מרתון ווינר ירושלים, מה שיאפשר למשתתפים גישה נוחה, מהירה ויעילה יותר לחלוקת הערכות. במתחם החלוקה, יחולקו לרצים בנוסף לערכה, חולצת הריצה הרשמית אותה ניתן יהיה למדוד במקום בתאי מדידה מיוחדים. כמו כן, כניסה חופשית למתחם ההרצאות בו ירצו מרצים בעלי שם בנושא ריצה, תזונה, רפואת ספורט ועוד.

כמובן שכמו בכל שנה, גם השנה הכניסה לתערוכת הספורט והבריאות הינה ללא תשלום והחניה חינם.

"תערוכת הספורט של מרתון ווינר ירושלים הבינ"ל הינה תערוכת הספורט הגדולה והמובילה בישראל. כפי שנהוג בכל המרתונים בעולם גם העיר ירושלים מקיימת תערוכת ספורט לקראת המרתון, עם עשרות ביתנים של כל מותגי הספורט המובילים. התערוכה מהווה חלק בלתי נפרד ממרתון ווינר ירושלים ומצפה לנו חוויה ספורטיבית של ממש", סיכם ואמר מנהל אגף הספורט העירוני בעיריית ירושלים, איציק קורנפיין.

‫הצעות והערות ניתן לשלוח לדואר אלקטרוני: neri@inn.co.il