ימים ספורים לאחר ששדר "פוקס ניוז" הבכיר ביותר, ביל אוריילי, הודח בשל האשמות על הטרדה מינית, נעשה ניסיון לפגוע גם בשדר הבכיר שון האניטי, מתומכי ישראל הבולטים ביותר בתקשורת האמריקנית.

הפרשנית דבי שלוסל התראיינה ביום שישי ואמרה שהאניטי ניסה לפני מספר שנים לשכנע אותה לבוא אליו לבית המלון בו שהה, בעיר דטרויט. לאחר שסירבה, אמרה, הפסיק להזמין אותה להתראיין בתוכניותיו. האניטי הכחיש את הטענה מכל וכל ואמר שהוא שוקל צעדים משפטיים נגדה. לדבריו, הטענות של שלוסל הן "חלק ממאמץ מתואם שנעשה בימים אלה, להשתיק את בעלי הדעות השמרניות".

הכוכב השמרני אמר ששלוסל השמיצה אותו מספר פעמים בעבר, כולל ב-2010, כאשר טענה שהוא לקח כספים שנועדו לצדקה והשתמש בהם לטובת טיסות ובתי מלון. גם לאחר שהוכח כי הדברים לא היו ולא נבראו, הסביר, היא לא התנצלה על דבריה.

שלוסל עצמה הבהירה אתמול (שני) שהיא לא חשה שהאניטי הטריד אותה אלא שהתנהג בצורה משונה ומעט מפחידה.

האניטי נשבע בתוכנית הרדיו שלו שהוא יילחם בניסיון של השמאל "להשתיק בכל דרך אפשרית" את הקולות השמרניים. בתוכניתו ברשת "פוקס ניוז" אירח את יו"ר בית הנבחרים לשעבר, ניוט גינגריץ', ושאל אותו לגבי מה שכינה "פשיזם ליברלי".

"הם בהלם"

גינגריץ' אמר שהשמאל "נמצא באטרף, הם ירדו מהפסים". הוא הצביע על המהומות האלימות באוניברסיטת ברקלי והסביר: "בכל המדינה, רמת העוינות ורמת הרצון להשתיק אותנו... הם כל כך בהלם שהם הפסידו בנובמבר, והם לא מסוגלים להאמין שזה בגלל שהם מנותקים, בגלל שהם מסוכנים, בגלל שהרעיונות שלהם הם פנטזיות – לפיכך זו אשמתנו. איכשהו רימינו".

גינגריץ', המקורב גם אל אוריילי, אמר שמתנהלת "מלחמה נגד פוקס ניוז" בגלל שהיא המקום היחיד בו ניתן לקבל סיקור "מדוייק באופן סביר" על הנשיא דונלד טראמפ. כלי התקשורת הליברליים "היו מתים לחיות בעולם שאין בו את 'פוקס ניוז'", אמר, ובמסגרת זו נערכים תחקירים משפטיים מהסוג שהאניטי מדבר עליו.

"בכל רחבי אמריקה, השמאל הפשיסטי החליט להשתיק אותנו כי אנחנו מנצחים בוויכוח, אנחנו מצליחים בבחירות, והדברים לא מתקדמים כפי שהם חשבו שיתקדמו. אלה זמנים מסוכנים מאוד", הזהיר.

בסדרת מאמרים בערוץ 7 הסברנו כי גם בישראל, האשמות בדבר הטרדה מינית הן שיטה מועדפת של השמאל לחיסול יריביו, וכי משום מה חיסולים אלה מתבצעים תמיד משמאל לימין ולא להיפך.