נתן זהבי משיב אש

שדרן הרדיו שהואשם בהטרדה תוקף את העיתונאית הדס שטייף שהעלתה את ההאשמות נגדו, "אני לא חושש ולא מפחד וחוזר לעבודתי כרגיל".

עוזי ברוך , א' בכסלו תשע"ח

חוזר למיקרופון. נתן זהבי
חוזר למיקרופון. נתן זהבי
צילום: משה שי, פלאש 90

שדרן הרדיו נתן זהבי, חזר היום (ראשון) לשדר בתחנת הרדיו בה הוא עובד, 103FM, למרות ההאשמות שפורסמו נגדו לאחרונה בידי העיתונאית הדס שטייף.

בפתח התכנית מסר זהבי הודעה אישית, במסגרתה הבהיר כי בכוונתו לתבוע את שטייף ולדרוש ממנה להוכיח את טענותיה נגדו.

"מעולם לא תקפתי, מעולם לא אנסתי, אני יודע שיש לי פה שלפעמים הוא מלוכלך - מי שלא נלחם על חפותו סימן שהוא אשם", הצהיר זהבי.

"אני צודק, התביעה מוכנה וזה עניין של 24 שעות עד שהיא תוגש, רק עוד צריך ללטש. בגלל שנשלח מכתב התראה אנחנו בעיצומו של הליך משפטי אני לא יכול לדבר על הקטע שביני לבין הדס הערפדית", הוסיף.

"אני מצהיר פה עכשיו כי אני מוכן לבוא למשטרת ישראל בבוקר רק שהתמונות של הערפדית והחומרים יגיעו למשטרה והם יוכלו לחקור את המתלוננות. שיחקרו אותי ויאמתו אותי איתן כדי שאדע על מי מדובר. אם תוכיח מתלוננת שפגעתי בה פיזית או עשיתי לה משהו בניגוד לרצונה אני מוכן להתמודד. תואיל בטובה הגברת שטייף להביא את המסמכים למשטרה ונלך על זה".

הבוקר התייצב לצד זהבי ולצד השדרן גבי גזית, עו"ד יורם שפטל, המשדר גם הוא בתחנה.

"אני שוחחתי עם מנכ"ל הרדיו ביום חמישי ביוזמתי, ואמרתי לו שלא מקובל עלי שכתוצאה מרכילות שלא ניתן לאמת אותה לעולם אנשים יפסידו את מקומות עבודתם ואת פרנסתם", סיפר שפטל בראיון בערוץ 10.

לדבריו, "כל התלונות ללא יוצא מן הכלל ובכוונת מכוון הן מעבר לתקופת ההתיישנות, כך שלא ניתן יהיה לבדוק אותן אובייקטיבית אף פעם, ולכן אם אנשים מכחישים ולא ניתן לבדוק אובייקטיבית לא ניתן בשום פנים ואופן לטעמי לבוא חשבון עם אף אחד".

שפטל הבהיר כי לטעמו יש להשיב את השניים לעבודה, "הייתי מעיף אותם מסיבות אחרות אבל לא בגלל לשון הרע שלא ניתן לבדוק אותה".