לגור בפתח תקווה ולהגשים את החלום

פרויקט בוטיק חדש הכולל 8 קומות ו-48 יחידות דיור בלב העיר. ''משקיעים היום בפתח תקווה של מחר".

בשיתוף 'פרי נדל"ן' , י"ג בטבת תשע"ח

אחת הדירות בפרויקט המפנק
אחת הדירות בפרויקט המפנק
פרי נדל"ן

'פרי נדל"ן', הנחשבת חברה מומחית ופורצת דרך בתחום יזמות הנדל"ן, מתמחה בתכנון וביצוע פרויקטים למגורים למסחר.

כ-1,500 יחידות דיור בפרויקטים שונים מעפולה שבצפון ועד אשדוד שבדרום מצטרפות לרזומה העשיר של 'פרי נדל"ן', חלקן במתכונת יזמית וחלקן במסגרת קבוצות רכישה.

יש לנו מקום מיוחד בשבילכם בעיר פתח תקווה: פרויקט המגורים 'פרי ספיישל' מבית 'פרי נדל"ן' יוצא לדרך. מדובר בפרויקט בוטיק חדש הכולל 8 קומות ו-48 יחידות דיור בלב העיר, בסביבה מרעננת ובליבו של מרכז העניינים.

מתעניינים? לחצו כאן

כמו בכל פרויקט של 'פרי נדל"ן', הפרויקט מיועד למזהים הזדמנויות, אנשים המחפשים להשקיע היום וליהנות מהתשואה של מחר. הפרויקט 'פרי ספיישל' יבנה בלב העיר פתח תקווה, בסמוך לשוק המתחדש, בצמוד לצירי התנועה המרכזיים, למרכזי הקניות ועוד – אזור זה הולך ונרקם כאזור האטרקטיבי ביותר בפתח תקווה.

בפרויקט מפרט טכני עשיר הכולל לובי כניסה מפואר, 2 מעליות בכל בניין, חיפוי בניין דקורטיבי, בריכת שחיה ומפרט פנים מפנק.

חברת 'פרי נדל"ן' חרטה על דגלה הנגשה והתאמה לצרכיהם של בעלי צרכים מיוחדים וגם בפרויקט הבוטיק 'פרי ספיישל' נגישות מלאה.

ככל הפרויקט של 'פרי נדל"ן', רכישה בפרויקט 'פרי נדל"ן' היא רכישה בטוחה במיוחד; תשלומי הפרויקט מופקדים בנאמנות עו"ד שלום י. חן ושות' המלווה את הפרוייקט, חברת הבת 'פרי ביצועים' בעלת סיווג לבניה בלתי מוגבל, מלווה את תכנון ותמחור הפרויקט בשיתוף שמאי מנוסה, על הליכי התכנון והביצוע מפקח מהנדס בניין, והרוכשים מקבלים עדכונים שוטפים ON-LINE על מצב הפרויקט בתוכנת CRM ייעודית.

ברשותכם הון עצמי קטן ואתם מעוניינים במשכנתא? כחלק ממעטפת שירות איכותית ללקוח, ייסדה החברה את מחלקת המשכנתאות. המחלקה נועדה לסייע ללקוחותיה בפתרונות פיננסיים כאשר נטילת המשכנתא המותאמת ליכולות ולצרכי הרוכשים. המחלקה מסייעת בבניית תמהיל כלכלי מותאם אישית לכל לקוח, מלווה בתהליך הגשת הבקשה לבנקים הרלוונטיים ובבחירת העסקה הכדאית ביותר לרוכש.

דירות 3,4 חדרים החל מ 1,190,000 ₪

בואו להגשים את החלום, לחיות ברמת חיים חדשה ולהישאר במרכז העניינים.