זאב ז'וזף, מנכ"ל תצפית נדל"ן
זאב ז'וזף, מנכ"ל תצפית נדל"ן צילום: יח"צ

שוק הנדל"ן מתאפיין בתקופה האחרונה בפחות הזדמנויות ותשואות נמוכות, ודווקא בתנאים כאלה מקדמת חברת "תצפית נדל"ן" את פרויקט הדגל שלה בגן יבנה.

מנכ"ל תצפית נדל"ן, זאב ג'וזף, מסביר כיצד חברתו מצליחה להרוויח, חרף מצב השוק. "החברה שלנו עוסקת בייזום ואחזקת נדל"ן ברחבי הארץ. אנחנו לא רק עוסקים ביזמות אלא גם מחזיקים נכסי נדל"ן מניב בבעלותנו. הרעיון שלנו שמאוד מייחד אותנו הוא יצירת פיזור בין ההשקעות על מנת שהמשקיעים שלנו יהיה כמה שפחות מושפעים מתנודות של השוק", אומר ג'וזף.

הוא מוסיף, "זה לא סוד ששוק ההשקעות היום מאתגר מאוד. אנחנו רואים את כולם נוהרים להשקעות בנדל"ן אולם מי שפועל רק בתחום הנדל"ן למגורים, לכאורה חשוף לכל מיני שינויים. בדיוק בגלל זה, אנחנו משלבים את הנדל"ן ליזמות עם נכסי נדל"ן מניב בבעלותינו שנותנים לנו הכנסות קבועות. השילוב בין השניים מאפשר לנו לייצר גם תשואות אטרקטיביות עבור המשקיעים וגם לשמור עליהם מפני תנודתיות".

זאב ג'וזף מדבר גם על הפרוייקט של החברה בגן יבנה. "קנינו קרקע בגן יבנה עם היתר למרכז מסחרי. הטרקטורים עוד לא עלו על השטח, וכבר סגרנו חוזים עם שוכרים מאוד חזקים לטווח ארוך, במחיר שגבוה ב-15% מהתוכנית שלנו למחירי השכירות, באופן כזה אנחנו חשופים פחות לגורמים שמשפיעים על השוק.

"הפרוייקט הזה מלווה על ידי בנק לאומי. יש בפרוייקט כזה גם היבט יזמי וגם זה הופך להיות אחר כך נכס מניב של החברה", מסכם ג'וזף.

מצאתם טעות בכתבה או פרסומת לא ראויה? דווחו לנו