כוכבי העבר של נבחרת ישראל - בבנימין

אחרי שנה ארוכה של שיתוף פעולה ועבודה כתף אל כתף, קיימה לראשונה מוא"ז בנימין טורניר כדורגל שכולו הוקרה לכוחות הביטחון וההצלה

נרי וייס - ערוץ 7 , ט' בחשון תשע"ט

כוכבי נבחרת ישראל אמש
כוכבי נבחרת ישראל אמש
צילום: יהושע מנשה

לראשונה בבנימין, התקיים אמש (רביעי) ביישוב נעלה טורניר כדורגל שכולו הוקרת תודה לכוחות הביטחון וההצלה, בהשתתפותם של כוכבי נבחרת ישראל בעבר.

האליפות שהתקיימה בהפקה משותפת של מחלקת הספורט במתנ"ס בנימין ואגף הביטחון במועצה, הינו הוקרה וחוויה לכלל כוחות הביטחון שעובדים כתף אל כתף לטובת תושבי בנימין בשגרה השוטפת בכלל אירועים שבשגרה ובחירום.

המשחקים התקיימו במגרש הדשא החדש והמרשים בישוב נעלה שבמועצה האזורית מטה בנימין, ובהם לקחו חלק עשרות שחקנים מהצבא, רכזי ביטחון יישוביים, חובשי מד"א, תחנת משטרת מודיעין עלית ונבחרת המועצה.

במהלך המשחק התקיים טקס במעמד ראש המועצה היוצא אבי רואה שאמר: "אני מברך על קיום האירוע ורואה בו תחילתה של מסורת לאירועי ספורט נוספים עם כוחות הביטחון. הספורט הוא כלי חשוב מאוד"

בטקס גם נשא דברים ז'אן טלסניקוב, שחקנה של בית"ר ירושלים בעברו, ששכל את אחיו דן לוחם צה"ל שנהרג בפעילות מבצעית: "איך ששמעתי שהאירוע בבנימין ישר אמרתי שאני מגיע. כיף לקחת חלק ולהשתתף במשחק עם הקהילה הזו".

גולת הכותרת של האליפות שהתקיימה לראשונה הייתה משחק ראווה בין נבחרת נעלה המקומית, אלופת ליגת בנימין בכדורגל, לנבחרת הכוכבים בראשות כוכבי העבר של נבחרת ישראל עידן טל, ז'אן טלסניקוב, פיני בלילי וניר דוידוביץ' כוכבי נבחרת הכדורגל של ישראל בעבר.

המשחק התנהל בקצב נהדר, עם מבול של שערים, כשתוצאת הסיום עמדה על 6:4 לזכות נבחרת הכוכבים, עבורה עידן טל כבש לבדו ארבעה שערים.

במשחק הגמר ניצחה נבחרת המשטרה את נבחרת מד"א, ובמקומות השלישי והרביעי זכו נבחרות המועצה והצבא, בהתאמה.

זוכי האליפות - קבוצת המשטרה
צילום: יהושע מנשה
‫הצעות והערות ניתן לשלוח לדואר אלקטרוני: neri@inn.co.il