אורחי הכנסת: אלופי עולם מבנימין

בין המוזמנים לטקס הוקרה לספורטאים שהתקיים היום בכנסת ישראל, היו בני משפחת גורדון משילה - אלופי העולם באגרוף תאילנדי

נרי וייס - ערוץ 7 , כ' בכסלו תשע"ט

השרה רגב עם בני משפחת גורדון
השרה רגב עם בני משפחת גורדון
צילום: מרים פייגא

מטורקיה לכנסת. אחרי שזכו במדליות זהב בתחרות שהתקיימה בטורקיה והביאו לכבוד גדול עבור המדינה, התארחו היום (רביעי) בני משפחת גורדון מהיישוב שילה, בכנסת לטקס הוקרה מיוחד.

שניים מבני המשפחה המתגוררת ביישוב שילה שבמועצה האזורית מטה בנימין, רוח גורדון ואהבת השם גורדון בני ה-14 ו-12, בהתאמה, זכו רק בשבוע שעבר במדליות זהב בתחרות אגרוף תאילנדי שהתקיימה בטורקיה.

השניים ידועים ככוח העולה בענף האגרוף התאילנדי בארץ, כשלאורך דרכם הספורטיבית, זכו אלה בעשרות מדליות וגביעים שונים בתחרויות אגרוף תאילנדי בארץ ובעולם.

היום הגיעו השניים יחד עם משפחתם לכנסת ישראל, שם התקיים לכבודם טקס הוקרה מיוחד בנוכחות שרת התרבות והספורט מירי רגב

השרה רגב אמרה בטקס המיוחד לאלופי העולם מבנימין: "אתם מביאים לנו המון כבוד למדינת ישראל. אין לנו הרבה ענפים מיוחדים כאלה שבהם מדינת ישראל מצטיינת. יש לנו ענפים טובים אבל לא הרבה כאלה שמביאים לנו הישגים בעולם ובאירופה וזה מדהים. אני עדיין לא זכיתי להיות בתחרויות שבהן השתתפתם עד כה, אבל מבטיחה שאשתתף בעתיד", התחייבה השרה רגב.

עוד הוסיפה רגב ואמרה: "העיקרון שלי הוא שברגע שיש שגרירי ספורט של מדינת ישראל שמייצגים בכבוד ומוכנים לעלות על המזרון ולאבק, אנחנו בועטים את הפוליטיקה מהספורט".

יו"ר המטה הלאומי בליכוד נתן אנגלסמן שיזם את המפגש בין המשפחה לשרת הספורט, הודה לרגב על הפגישה וברך את הילדים והמשפחה בהצלחות נוספות לכל אורך הדרך.

‫הצעות והערות ניתן לשלוח לדואר אלקטרוני: neri@inn.co.il