ביקור בבוטיק הנביאים

ירושלים, בירת ישראל, ממשיכה להתחדש בכל יום. זה לא קורה רק בשכונות שבפאתי העיר, אלא גם במרכז העיר, ברחוב הנביאים יש התחדשות ופריחה בדמות פרויקט 'בוטיק הנביאים' של חברת אזורים.

"מדובר בפרוייקט עם קהל מגוון - דתי, ישראלי צברי ובנוסף קהל שמגיע מצרפת, מארה"ב ומכל העולם, כי זה באמת אחד הפרוייקטים המעניינים ביותר", מספר גיל גורביץ', מנהל השיווק והמכירות בחברת אזורים.

"רחוב הנביאים הוא הדבר הכי חם בשוק הנדל"ן הירושלמי. הבנייה של הפרוייקט הזה ושל אחרים ברחוב הביאה ביקושים גדולים מאוד. אנשים באים ורואים בניינים ברמה הגבוהה ביותר עם הגימורים הטובים ביותר. מספיק לראות את הדירות היפות, את הנוף המדהים שיש בפרוייקט, נוף ייחודי שלא הרבה פרוייקטים בישראל ובעולם כולו יכולים להציע, ולהחליט. אני מגיע לכאן אחת לשבוע וכל פעם אני מתרגש מחדש. הנוף הזה לא משעמם ואף פעם לא ישעמם. ירושלים הבירה הנצחית מדהימה".

"זו השנה של רחוב הנביאים וזו ההזדמנות של הציבור לבוא ולגור במקום הכי חם בעיר", מוסיף גורביץ'.

יחיאל גרינברג, מנהל השיווק של פרוייקט 'בוטיק הנביאים' מספר, "זה פרוייקט שנמצא במרכז של המרכז, אבל לא בתוך כל הרעש וההמולה אלא במקום פסטורלי יותר. מקום מדהים לגדל בו ילדים".

גרינברג מספר גם על יתרון מיוחד בפרוייקט, עבור משפחות דתיות שצר עבורן המקום מלהכיל בדירה אבל רוצות לערוך שבת משפחתית. "יש לנו כאן בית מלון בוטיק קטן עם מספר סוויטות. תהיה אפשרות לכל אחד להביא את הילדים שלו לשבת. בית המלון ייתן שירותים לכל דיירי הבניין - כל שירותי ההסעדה, מכבסה, בית כנסת , אפילו מקווה מתוכנן כאן, כך שבשבת יהיה אפשר לעשות הכל בתוך המתחם".

גיל גורביץ' מוסיף כי "בשבת כשהמשפחה המורחבת מגיעה ואין מקום בבית המשפחה תוכל ללון במלון הבוטיק".

"אין ספק שמדובר במוצר שהופך את הפרוייקט ממצויין, לפרוייקט הטוב ביותר והמבוקש ביותר בירושלים", הוא מסכם.

מצאתם טעות בכתבה או פרסומת לא ראויה? דווחו לנו