מהן האופציות המומלצות בהשקעות נדל"ן?

אם אתם רוצים להשקיע לטווח הרחוק בנכס שיניב לכם הכנסה קבועה מדי חודש, כדאי שתדעו את האופציות שעומדות בפניכם להשקעה נכונה וחכמה.

תגיות: נדל"ן השקעות
ערוץ 7 , כ"ד בניסן תשע"ט

אילוסטרציה
אילוסטרציה
צילום: Shutterstock

אם פעם קניית נדל"ן מגורים הייתה השקעה מניבה וחכמה לטווח הארוך כיום ניתן למצוא השקעה בנכסים שונים שיתנו לנו את אותה הכנסה ואף יותר לאורך זמן רב.

למה חשוב להשקיע בקרקע להשקעה?

קרקע להשקעה היא חשובה מאוד לעתידנו, הודות לקרקע זאת ניתן לקבל הכנסה גבוהה ויציבה לאורך שנים רבות.

עם קרקע להשקעה תיהנו מהכנסה קבועה מדי חודש לאורך שנים רבות, כלומר הכנסה פסיבית בנוסף להכנסות שלכם מהעבודה. לכן חשוב להשקיע בה מבעוד מועד על מנת לקבל רווחים יפים וריביות גבוהות עליה גם בזמנים קשים שאנו עוברים בחיים.

רכישת קרקע להשקעה במחיר נמוך

אם תרכשו קרקע להשקעה במחיר נמוך תוכלו להרוויח עליה הרבה יותר לאורך זמן וגם להחזיר את ההשקעה שלכם תוך כמה חודשים.

על מנת למצוא קרקע במחיר נמוך חשוב לעקוב אחרי הפרסומים השונים בעיתוני הכלכלה השונים, או לשמוע מסוכני נדל"ן, ואף למצוא לבד ברחובות.

מדובר על משימה קשה אך ניתנת ליישום שניתן להרוויח ממנה בעתיד במיוחד אם מדובר על אזור טוב במרכז הארץ.

רכישת קרקע מסחרית או תעשייתית

דרך טובה לעשות כסף זה לרכוש חנות, משרד או מפעל תעשייתי באחת מערי הפריפריה ולהשכיר אותה או למכור אותה במחיר כפול ממה שקניתם.

אם תחליטו להשכיר יהיה לכם נכס מניב מדי חודש שתוכלו ליהנות ממנו בנוסף למשכורות שלכם מדי חודש, כך שאם חס וחלילה תהיו מובטלים תוכלו עדיין לקבל מדי חודש כסף מבלי לעשות כלום. שחושבים על כך מדובר על מחשבה נכונה וחכמה לטווח הארוך, מכיוון שבקניית מסחרי כמו חנות או משרד אין לכם משכנתא חונקת כמו שיש על קניית מבנה מגורים.

ואם אתם גרים באזור המרכז תוכלו להשכיר את המשרדים שלכם בסכומים גבוהים, במיוחד אם מדובר על מרכז תל אביב או צפון תל אביב.

השקעה בקרנות נדל"ן

עד דרך טובה להנבת הכנסה היא דרך השקעה בקרנות נדל"ן. עם השקעה בקרנות נדל"ן תוכלו לקבל הכנסות גבוהות שיכולות להגיע לסכומים גובהים מאוד. הסכום ההתחלתי להשקעה הינו 100,000-200,000 ש"ח.