ירושלים בתנופת בנייה: "המשקיעים מרוויחים בגדול"

היעד הלוהט להשקעות נדל"ן הוא לא אחר מאשר עיר הבירה שלנו - ירושלים.

בשיתוף קרתא השקעות , י"ג בסיון תשע"ט | עודכן: 09:57

ירושלים בתנופת בנייה: "המשקיעים מרוויחים בגדול"-ערוץ 7
המשקיעים בירושלים הרוויחו בגדול
shutterstock.

ירושלים נמצאת בתנופת בנייה - ומסתבר שיש מי שמתרגם את זה לרווחים גדולים.

החיבור לרכבת הארצית, פרויקט הרכבת הקלה, רובע העסקים החדש שהולך ונבנה, פרויקטים של התחדשות עירונית ועשרות מיזמי נדלן – יצרו גם הזדמנויות השקעה רבות, ולמעשה המשקיעים כבר זיהו את הפוטנציאל וכבר צובאים על כל מיזם.

"נוצרה סיטואציה ייחודית, שהתשואה המסתמנת על פרוייקטים בירושלים לא נופלת מהשקעות נדלן אטרקטיביות בחו"ל", משתף דביר דימרי המתמחה בהשקעות נדל"ן ירושלמיות. "אנשים מעדיפים היום להשקיע בעיר הבירה של ישראל ולא במקום רחוק בחו"ל – כשמעולם לא ראית את הנכס. מה גם שהרווחים נותנים 'פייט' רציני לרווחים על עסקאות נדלן שמוצעות לקהל הישראלי באירופה ובאמריקה".

לאור הביקוש ההולך וגובר להשקיע בנדל"ן בירושלים נפתחו מיזמים שונים, ביניהם 'מועדון המשקיעים של קרתא'. המועדון מאגד אלפי מתעניינים בהשקעות נדל"ן, ומדי שבוע משתפים בו סקירות מקצועיות על המגמות בשוק, הצעות להשקעות אטרקטיביות בירושלים, ובעיקר היתרון הקבוצתי במו"מ מול יזמים וקבלנים.

"המחשבה שלנו היתה: איך לאפשר למשפחות להתקדם כלכלית עם סכומים התחלתיים. הרי היום, מחירי הדירות גבוהים והמיסוי על דירה שנייה מעקר את רוב האפשרויות. זה גורם לאנשים לפנות לאפיקי השקעה בחו"ל - כאשר בעיר הבירה שלנו ישנן הזדמנויות נהדרות", מספר עמיחי ניימן, מבעלי קרתא השקעות, ומי שכבר תכנן בעצמו מעל 1500 דירות בירושלים. "ההיכרות העמוקה עם השוק המקומי מפגישה אותנו עם יזמי נדל"ן מעולים ומאפשרת לנו להציע השקעות רווחיות ובטוחות לחברי המועדון שלנו".

איך אתם מצליחים לייצר השקעות שכבר אטרקטיביות מהרגע הראשון של ההשקעה?

"אנחנו חיים את הנדל"ן הירושלמי כבר עשר שנים, ומקבלים מיזמים וקבלנים הצעות להשקעה כל הזמן. החוכמה היא לבחון את ההצעות ע"י אנשי מקצוע, ולבחור את ההשקעות הכי משתלמות, שכבר מהרגע הראשון יש עליהם רווח.

למשל, לפעמים אנחנו רוכשים פרויקט שלם בבנייה - במחיר נמוך ב-20% ממחיר השוק, ואחרי שנתיים מוכרים אותו ומרוויחים מאות אלפי שקלים ליחידת השקעה. שכרנו את מיטב אנשי המקצוע – אדריכלים, שמאים, עורכי דין ורואי חשבון ובנינו חבילה מנצחת שתאפשר לכל אחד להשקיע בירושלים ולהרוויח מתנופת ההתפתחות של ירושלים וההצלחה הגדולה שעוד מחכה לה בשנים הבאות".

"בכל חודש אנו מפרסמים הצעות נדל"ן בירושלים לחברי המועדון של קרתא – כך שכל מי שיש לו סכום של 200 אלף ₪ ומעלה – יכול לגרוף רווחים משמעותיים".

כרגע ההצטרפות למועדון המשקיעים של קרתא מתאפשרת ללא תשלום וללא מחוייבות להשקיע, ומאפשרת לחברי המועדון להיות חשופים להצעות ההשקעה החמות ביותר בירושלים.