לראשונה: סיור משקיעי נדל"ן בירושלים עם אלידע בר שאול

סיורי משקיעים הפכו לטרנד עולמי, ועכשיו גם בירושלים: מועדון המשקיעים של 'קרתא' השיק סיור נדל"ן מקצועי המשלב פיננסים וקולינריה

בשיתוף 'קרתא השקעות' , ה' בתמוז תשע"ט

לראשונה: סיור משקיעי נדל"ן בירושלים עם אלידע בר שאול-ערוץ 7
השקעה בירושלים
קרתא

סיורי משקיעים בענף הנדל"ן הפכו לדבר נפוץ בערים רבות בעולם, ולראשונה עתיד להתקיים סיור משקיעים ייחודי בירושלים, בשבוע הבא.

"אנחנו מאמינים שירושלים היא העיר עם העתיד המבטיח ביותר, והדבר מתבטא גם בפן הכלכלי. חשוב לנו להראות למתעניינים ולחברי מועדון המשקיעים שלנו איפה נמצאים הנכסים שבהם אנו משקיעים, ומדוע הם כל כך אסטרטגיים", משתף עמיחי ניימן מבעלי חברת קרתא השקעות.

מועדון המשקיעים של קרתא מונה אלפי אנשים מהארץ ומהעולם, המתעניינים בהשקעות נדל"ן בירושלים. המועדון מספק אינפורמציה חשובה על התהליכים והמגמות המתרחשים בעיר, ומציע השקעות נדל"ן ייחודיות ואטרקטיביות, וכעת גם סיור נדל"ן בירושלים.

"הסיור מיועד לחברי המועדון שלנו, שחלקם כבר השקיעו בירושלים וחלקם עדיין מתעניינים. המועדון פתוח לכל מי שמתעניין בהשקעות נדל"ן בירושלים, ההצטרפות לא כרוכה בעלות כלשהי, ונהנים ממידע חשוב, מהצעות אטרקטיביות - וגם סיורים ייחודיים".

סיור המשקיעים הראשון יתקיים בעוד כשבועיים. הוא יתחיל מבניין העירייה ויעבור דרך כמה מקומות היסטוריים. את הסיור יעביר מדריך הטיולים אלידע בר-שאול.

לאחר הסיור, תתקיים תצפית מודרכת בנכסי הנדל"ן האסטרטגיים כיום - בגג בניין הפעמון המיתולוגי, שם גם יסעדו המשתתפים ארוחת ערב.

"כיום", מספר דמרי, "כעשרים מהפרויקטים שלנו בעיר נבנים באתרים היסטוריים. במקומות שלכל אחד מהם יש סיפור ייחודי. חלקם יושבים על אדמות הקדש, חלקם במבנים שמצריכים שימור. ההיכרות עם סיפורה של ירושלים נותנת מימד אחר לכל סיפור ההשקעה, והמצבים הייחודיים של נכסי נדל"ן בירושלים רק מראים עד כמה אפשר להרוויח מהם בטיפול מקצועי נכון".

להצטרפות למועדון המשקיעים של קרתא - ללא עלות לחצו כאן