בצלאל סמוטריץ'
בצלאל סמוטריץ' צילום: קובי ריכטר/TPS

יו"ר 'האיחוד הלאומי', השר בצלאל סמוטריץ', מתנצל על כך שכינה את ח"כ סתיו שפיר 'טיפשה', ובמקביל מדגיש את התנגדותו לדברים שכתבה.

בציוץ בחשבון הטוויטר שלו כתב השר סמוטריץ': "הציוץ של סתיו שפיר הוא ציוץ מחושב מלא רוע ושטנה. אישה שכל עשייתה מסתכמת ביצירת ריב ומדון. הגבתי הבוקר בסערת רגשות. המילה 'טפשה' לא הייתה במקום".

את הדברים כתב לאחר שהגיב בחריפות לציוץ שפרסמה שפיר, ובו קשרה בין דקירת נער בן 16 מטמרה סמוך למועדון של קהילת הלהט"ב בידי בני משפחתו ובין רצח שירה בנקי והרצח בבר נוער.

שפיר צייצה אמש, "הסכין שדקרה השבוע נער בן 16 היא אותה סכין שדקרה את מאיה ב2018, אותה סכין שרצחה את שירה במצעד הגאווה. אותה שנאה שרצחה את ניר וליז בברנוער. שנאה שמתודלקת על ידי רבנים, שרים וח"כים. שנאה שהופכת את הקהילה הגאה לאזרחים שלא יכולים לצעוד בבטחה בישראל. לא עוד. קמים ומשנים את זה ביחד".

בתגובה צייץ סמוטריץ', "הטיפשה שכתבה את הציוץ ההזוי הזה היא אותה כלומניקית שיכולה להתחרות עם אביגדור ליברמן באפס הישגים בפוליטיקה, אותה חסרת אחריות שלא מפסיקה להסית ולהפיץ שנאה, אותה זגזגנית שעושה פוליטיקה צינית על הגב של כולנו, אותה פלגנית שבנתה את עצמה על יצירת ריב ומדון בין אוכלוסיות. אותה סתם שפיר".