תחביב חדש בשוק הנדל"ן ביו"ש - לתפוס גלים

חולמים על בית להשקעה? רוצים לזהות הזדמנות טובה? מחפשים נכס נדל"ני מניב? מדריך מקוצר – איך מזהים את הגל הבא

תוכן שיווקי , ט"ז בחשון תש"פ | עודכן: 14:46

מעלה אפרים
מעלה אפרים
צילום: ענבל למברגר

לפני כמה שנים, כולם ידעו, השקעה טובה היא לקנות דירה בחריש, מספיק קרובה למרכז, עיר בצמיחה עם מחירים נמוכים – השקעה בטוחה.

בזמן האחרון נראה שיש יעד חדש, מעלה אפרים, על כביש 5. נשמע רחוק אבל נמצא ממש קרוב.

אז למה מעלה אפרים?

התקדמות מדינית

בהקמת הממשלה הבאה, מעלה אפרים היא חלק בלתי נפרד ממדינת ישראל כך הצהיר ראש הממשלה יחד עם כל שרי הממשלה, ולהצהרתו הצטרפה גם מפלגת כחול לבן, חברות הכנסת איילת שקד ושרן השכל ניצלו את חלון ההזדמנויות של הכנסת הנוכחית והגישו הצעות חוק להחלת הריבונות.

איזור אטרקטיבי

בקעת הירדן מורכבת מישובים חקלאים, ישובים קהילתיים ובראשם מועצה מקומית מעלה אפרים, ישוב עירוני – אשר עתיד להפוך לעיר המחוז של הבקעה, שלאחרונה אושרו בו 200 יחידות דיור חדשות לבניה מיידית, כחלק מהליך תכנון מואץ של אלפי יחידות דיור.

אישור היחידות הוא צעד נוסף במגמת הגדילה של הישוב והפיכתו למקום מרכזי עם ערך נדל"ני עולה, שמושך אליו מחפשי דיור בר השגה, אפשרויות תעסוקה רבות וקירבה לערים מרכזיות. מעלה אפרים מושך אליו גם משפחות שמחפשות להרגיש את העיר, לגור בישוב ולחיות בקהילה הטרוגנית, שבשונה מישובי יו"ש משלבת דתיים וחילונים עם חזון התיישבותי משותף.

בניהו הוכמן, תושב מעלה אפרים משתף: "אנחנו גרים כאן, אזרחים ותיקים, שורשיים וציוניים, לצד קהילה דתית חדשה, עם חזון ומטרה משותפים. אנו רואים איך האזור מתפתח והופך לאבן שואבת למשפחות שרוצות לבנות את ביתם בישוב קהילתי, עם היתרונות של העיר."

פיתוח כבישים ותשתיות

כמה שהבקעה נשמעת רחוקה, היא ממש כאן, קרוב. גם משרד התחבורה מבין את הקרבה ואת החשיבות שלה בגידול הטבעי של המדינה. וכבר כעת עובד על תכניות להרחבת כביש 5, בשנים הקרובות כביש 5 יהפוך לכביש עם ארבעה נתיבים שיגיע עד לבקעה!

בניה

בעוד מחירי הדירות בישובים על כביש 5 מזנקים והופכים ללא רלוונטים לזוגות רבים בישראל, צמיחת ההתיישבות צועדת מזרחה בכל הכח. אנחנו רואים פרוייקטים רבים שצומחים בישובי בקעת הירדן והמחירים – בהתאם לאיזור בתנופה. חברת מכלול הנדסה נכנסה לנהל את פרוייקט נוף הגלעד של מעלה אפרים.

יוני הישראלי, המנכ"ל והבעלים של החברה, מספר "מכל בחינה שהיא, זה ברור שהגיע זמן בקעת הירדן, התהליכים המדיניים בכיוון החלת ריבונות, איכות ופוטנציאל המקום, המחירים הגבוהים בישובי המערב מחייבים לתת מענה איכותי, באזור מרכזי כזה, הגיע הזמן להפוך את חלום הריבונות למציאות".

חברת מכלול בונה קוטג'ים דו משפחתיים במחירים של (החל מ-) 646,000 ₪ בלבד.טוען....