קרתא השקעות
כנס 'חושבים עתיד' עם פעמונים: הטיפים הקטנים לחסוך בגדול

מחצית מהישראלים מוציאים כסף יותר מאשר מכניסים. כנס חדש של 'קרתא' בשיתוף 'פעמונים' יגלה איך לחסוך הרבה יותר ולייצר רווחים.

בשיתוף 'קרתא' , י"ג בכסלו תש"פ

חיסכון
חיסכון
צילום: ISTOCK

גם אתם מרגישים שאתם מוציאים יותר מאשר מרוויחים? אתם לא לבד: מנתוני הלמ"ס שהתפרסמו השבוע עולה תמונה עגומה: כמחצית ממשקי הבית בישראל (46%) היו במשיכת יתר (אוברדראפט) לפחות למשך חודש אחד בשנה האחרונה, או במילים אחרות: כ-4.15 מיליון נפשות לא חווים רווחה כלכלית משמעותית.

"בדרך כלל זה לגמרי לא אשמתנו", אומרים בפעמונים. "פשוט אף אחד לא לימד את הציבור כיצד להתנהל כלכלית נכון. הבשורה היא, שבאמצעות כלים פשוטים ועקרונות פרקטיים, ניתן להפחית את ההוצאות באחוזים ניכרים, גם ללא שום פגיעה באיכות החיים שהתרגלנו אליה".

בימים אלו עורכת חברת 'קרתא', המתמחה בדרכים להתקדמות כלכלית באמצעות נדל"ן, בשיתוף ארגון 'פעמונים' את כנס 'חושבים עתיד'. הכנס ייערך ביום שני הקרוב, י"ח כסלו (16.12) בגבעת מרדכי בירושלים. הכנס ישפוך אור על נושאים הקשורים בכלכלת בית ותכנון פיננסי, ויעניק כלים ועקרונות חשובים לצמיחה כלכלית ולתכנון פיננסי נכון.

"מדובר בכנס שמיועד לכל מי שחשוב לו להתנהל נכון כלכלית. המידע הזה כל כך חשוב ויקר, וחשוב לנו להנגיש אותו לכמה שיותר אנשים" אומר דביר דמרי, מנכ"ל קרתא השקעות "אלו נושאים שלא לומדים אותם בשום מוסד חינוכי, לא בישיבה ולא באוניברסיטה, וכל מי שנחשף אליו יכול להגיע לחיסכון של עשרות ומאות אלפי שקלים, וגם לחסוך ולחיות ברווחה כלכלית משמעותית".

האירוע הינו שירות לציבור, הכניסה ללא עלות.

ניתן גם לקבל את סיכומי ההרצאות של הכנס ישירות למייל בהרשמה כאן

פרטי הכנס
יח"צ