הדברים ההזויים שאפשר לקנות באינטרנט

מאורניום ועד גלאי עב"מים, באינטרנט אפשר לקנות פשוט הכל. ריכזנו עבורכם כמה דברים שאפשר למצוא רק באינטרנט

מתנאל ראט , כ"ג בכסלו תש"פ

יש מבצע על הטנק?
יש מבצע על הטנק?
צילום: iStock

אם כבר הספקתם לקנות משהו באינטרנט, בטח שמתם לב שאפשר לקנות ברשת פשוט הכל. ריכזנו עבורכם מספר חפצים שככל הנראה תוכלו למצוא רק באינטרנט, ואולי טוב שכך.

אורניום

המחסן שלכם עוד כמה ימים?
צילום: iStock

גם אם חצי מהעולם מנסה לעצור את איראן מלהשיג אורניום, זה עדיין לא אומר שאתם לא יכולים לקנות אותו באינטרנט. באמזון ניתן לקנות קופסת אורניום תמורת סכום פעוט של כ140 ש"ח בלבד, גם שלא ממש ברור מה תוכלו לעשות איתה. במידה ואתם לא סומכים על המוכר, ניתן לקנות שם גם "מד קרינה ביתי" בשביל לברר אם אתם בדרך לפצצת אטום או שסתם עבדו עליכם.

פצצת נצנצים אנונימית

הסקרנות לא תמיד משתלמת
צילום: iStock

לא בטוח כמה זה חוקי, אבל מסתבר שישנם מספר אתרים שמאפשרים לשלוח פצצת נצנצים באופן אנונימי לאחרים. אתם אולי זוכרים את הפצצה מהמהנדס שהפך אותה למלכודת גנבים, אבל אם הספקתם לשכוח, מדובר בפצצה שמפזרת נצנצים קטנים ומרגיזים שנדבקים לכל פינה בבית.

כחלק מהמשלוח ניתן להחליט איזה כיתוב יהיה מחוץ לקופסא ואיזה כרטיס יהיה בתוכה. אפשר גם להזמין כמות כפולה של נצנצים אם אתם ממש רוצים להשקיע. מה שבטוח, בפעם הבאה שאתם מוצאים חבילה ליד הבית שלא הזמנתם- מומלץ לא לפתוח אותה.

חוות נמלים וחיפושיות

להכניס נמלים הביתה- ולשלם על זה כסף
צילום: iStock

אם אתם מרגישים שבחורף לא מגיעים אליכם מספיק מזיקים, מוזמנים להזמין כמה מהם אליכם הביתה. לא ברור בדיוק למה, אבל אפשר לקנות קן נמלים שלם בתיבת זכוכית שקופה וגם אלפי חיפושיות קטנות שיוכלו לארח לכם לחברה. אז בפעם הבאה שאתם מתלוננים על המזיקים שמגיעים אליכם לחדר, תנסו לאסוף כמה מהם ולנסות לעשות קופה ברשת.

אי טרופי אישי

רק אתם, החברים וצוות התחזוקה של האי
צילום: iStock

לקנות אי טרופי קטן לכם ולחברים אולי נשמע כמו חלום דמיוני, אבל תמורת סכום נאה תוכלו גם אתם לרכוש אי פרטי. המחירים נעים מכמה מאות אלפי דולרים לאיים קטנים במיוחד עד לסכומים רציניים יותר של 20-60 מיליון דולר לאי. אבל רגע לפני שאתם קונים, אל תשכחו שצריך גם לתחזק את האי באופן קבוע, שזו כנראה עבודה בפני עצמה.

טנקים וכלי מלחמה

אל תשכחו לשמור לו מקום בחניה
צילום: iStock

אמנם לא ממש ברור אם יהיה לכם מקום בחניון בשבילו, אבל במרחבי הרשת אפשר למצוא גם מספר טנקים למכירה. הטנקים עצמם לא יקרים כל כך ועולים בין חצי מיליון למיליון שקל, אבל צריך לזכור שהמחיר לא כולל את דמי המשלוח של טונות הפלדה. אז אם תמיד רציתם להרשים את השכנים עם טנק בחנייה, נראה שיש לכם למה להתחיל לחסוך.

גלאי עב"מים

נראה קצת חשוד
צילום: iStock

לא בטוח האם יש חיים מחוץ לכדור הארץ, אבל מה שבטוח שהעב"מים קיימים בלי ספק ואפשר גם לנסות לזהות אותם. אם גם אתם מסתכלים כל היום לשמיים ומחפשים עצמים בלתי מזוהים, גלאי העב"מים יוכל להקל עליכם את החיים. לטענת המוכרים, המכשיר יכול לזהות שינויים אלקטרומגנטיים באוויר ולהתריע לכם להסתכל באותו רגע לשמיים. הגלאי אולי לא זול ועולה קצת יותר מ300 ש"ח, אבל אם תצליחו לזהות עב"מ ולמכור אותו תוכלו בקלות לכסות את הקנייה.

רוצים עוד? כתבות חדשות כל יום בנוער ערוץ 7- המקום בשבילכם