לשקוע או להשקיע?
פעמונים וקרתא השקעות עונים על השאלות שלכם

כולנו רוצים לדעת שהעתיד הכלכלי שלנו בטוח, השאלה היא איך להגיע למצב הזה? דביר דמרי, מנכ"ל קרתא השקעות, יחד עם אבישי לנדאו משיבים

בשיתוף 'קרתא' , ב' בטבת תש"פ | עודכן: 00:00

לשקוע או להשקיע?
לשקוע או להשקיע?
istock

כולנו רוצים לדעת שהעתיד הכלכלי שלנו בטוח, השאלה היא איך להגיע למצב הזה?

הושבנו לשולחן המומחים את דביר דמרי, מנכ"ל קרתא השקעות, יחד עם אבישי לנדאו מארגון 'פעמונים' כדי לענות על השאלות שלכם אודות התנהלות כלכלית נבונה ותכנון נכון של החיים הפיננסיים של התא המשפחתי.

כשמדברים על התנהלות פיננסית נכונה בדרך כלל חושבים על תרחיש של ניהול משברים כלכליים. "המטרה העיקרית שלנו", אומר אבישי לנדאו, מנהל אזור ירושלים בארגון 'פעמונים'. "היא לתת כמה שיותר מידע לציבור כדי שידע להתנהל נכון מבחינה כלכלית ולתכנן את החיים שלו קדימה. בלית ברירה, אנחנו נותנים גם ייעוץ לאנשים שנמצאים כבר במשבר".

ארגון פעמונים פועל וידוע כבר שנים בארץ בעשייה החשובה שלו בכל מה שקשור להנגשת מידע על ניהול פיננסי נכון של משקי בית. "אחת המטרות שכל אדם צריך לשאוף אליה היא לצאת מהמקום השורד ולייצר לעצמו נכסים והשקעות שמייצרות לו רווח מעצמם", אומר לנדאו.

"וכאן בעצם נכנס התפקיד שלי כיועץ", אומר לנו דביר דמרי, מנכ"ל שותף בקרתא השקעות נדלן. "התפקיד שלי הוא לייצר את ההתאמה והחיבור הטובים ביותר בין המשקיע להשקעה שמתאימה לו. לא דומה ההשקעה שמתאימה לזוג צעיר שרק התחתן להשקעה שמתאימה לזוג מתבגר שמעוניין לייצר נכס שיעזור לו לחתן את הילדים".

חברת קרתא מתמחה בהשקעות נדל"ן בירושלים וסביבותיה ונותנת קשת רחבה של פתרונות והשקעות שמותאמות למשקיעים השונים.

הוובינר נערך במיוחד עבור ארבעת אלפים חברי מועדון המשקיעים של חברת קרתא השקעות. חברי המועדון זוכים ליהנות מתכנים ייחודים בתחומי התנהלות כלכלית נבונה והשקעות נדל"ן לצד מגוון אירועי תרבות והרצאות בשלל תחומים, החל מההיסטוריה של ירושלים וכלה בסיורי נדל"ן מרתקים. מוזמנים להצטרף ללא עלות לחברי מועדון המשקעים של קרתא ולהשתתף במשדר המומחים.