ברכות על מינוי קובי אלירז

בתנועת רגבים ובמועצת הר חברון מברכים על החלטתו של שר הביטחון נפתלי בנט למנות את קובי אלירז לפרויקטור לנושא המערכה על שטחי סי.

ערוץ 7 , י"ב בטבת תש"פ

ברכות על מינוי קובי אלירז -ערוץ 7
קובי אלירז
צילום: הלל מאיר, TPS

תנועת רגבים מברכת הבוקר (חמישי) את שר הביטחון נפתלי בנט, על מינוי קובי אלירז לפרוייקטור לניהול המערכה על שטחי סי.

"במשך שנים ארוכות פעלנו כדי להציף במרחב הציבורי, את סוגיית ההשתלטות הפלסטינית על השטחים הפתוחים ביהודה ושומרון, לשם הקמת מדינה דה פקטו. מאז כניסתו של השר נפתלי בנט למשרד הביטחון, מצאנו אוזן קשבת ומחוייבות עמוקה לטיפול בשורשי הבעיה", ציינו בתנועה.

"ההחלטה על מינוי איש מקצוע שירכז את ניהול התגובה הישראלית נוכח התופעה, הינה צעד חשוב ומבורך. קובי, בהצלחה", הוסיפו.

ראש מועצת הר חברון, יוחאי דמרי, הצטרף לברכות, "הערכה רבה לשר נפתלי בנט על המהלך החשוב והחיוני במינויו של קובי אלירז לנהל את המערכה כנגד טרור הבניה שמנהלות בהצלחה מדינות אירופאיות בהובלתה של הרשות הפלשתינית".

לדבריו, "מרגע שנבחרתי שמתי לנגד עיני את האתגר המרכזי ביותר של הר חברון. במשך שלוש שנים הבאנו את הנושא למרכז התודעה הציבורית ושל מקבלי ההחלטות, מינינו פקח קרקעות ערכנו אינספור סיורים ודיונים ונלחמנו על האדמות שדורות חלמו עליהם ולמול עינינו נכבשות מידינו. זוהי סוגיה אסטרטגית ראשונה במעלה ומי שיורד לשטח מבין את חומרתה".

"לקיחת האחריות של משרד הביטחון היא סגירת מעגל עבורנו לאחר שנאבקנו ופעלנו לקדם מטרה זו. למועצה עם כל הרצון הטוב אין הכלים לנצח במערכה לבדה", הוסיף דמרי, "ברשות הפלשתינית ישנו שר האמון לקדם בניה בשטח c ולרשותו עומדים תקציבי עתק ומנגון מגויס, ומנגד מדינת ישראל הגיבה ולא הובילה. ברכותי לידידי קובי אלירז המוכשר, לפניו עבודה רבה ואנו נסייע בכל מה שנדרש".

"תודה גדולה לארגונים הרבים ששותפים למאבק- רגבים, מועצת יש"ע, הרועים, עד כאן, DMU. הערכתנו הרבה לשר בנט, ואנו מצפים לראות תוצאות בשטח כי ההיסטוריה לא תסלח למי שיפסיד במערכה זו", חתם דמרי.