קרתא השקעות
תכנית המאה העירה הרבה משקיעים ביו"ש

יוזמת הסיפוח של יו"ש לישראל גורמת לאזרחים רבים ללמוד את ההשלכות בתחום הנדל"ן על המהלך. כנס ייחודי בשומרון ינסה לשרטט תמונת מצב

בשיתוף 'קרתא השקעות' , ד' בשבט תש"פ

מתנהלים נכון
מתנהלים נכון
שטרסטוק

מלבד המשמעויות הפוליטיות והמדיניות של 'תוכנית המאה', מסתבר שיש לא מעט השלכות כלכליות ונדל''ניות.

בכנס 'חושבים עתיד' שיתקיים ביום שלישי הקרוב ברבבה בשומרון, ידונו גם בסוגיה הזאת. "תוכנית המאה יכולה ליצור מקפצה כלכלית אדירה לתושבי יו"ש", וכדאי כבר עכשיו ללמוד את האפשרויות השונות ולקרוא נכון את המפה", אומר דביר דמרי, מנכ"ל קרתא השקעות.

הכנס הייחודי יורכב מהרצאות קצרות ופרקטיות במגוון תחומי נדל"ן: איך הופכים את החלום לרכוש דירה לילדים מחלום למציאות, איך להוציא מקסימום משכנתא במינימום השקעה חודשית, ומה הדרך להפוך את הכסף - לעוד כסף.

"הרבה דברים למדנו בבית הספר ובאקדמיה, התנהלות כלכלית נכונה - היא לא אחת מהם", ממשיך דמרי. "אנחנו מזמינים את תושבי השומרון ליהנות מהכנס הייחודי הזה, להגיע ללא עלות וללמוד מהמומחים את הדברים הפשוטים - שהם כל כך רלוונטיים לעתיד הכלכלי שלנו, ולפעמים כמה טיפים פשוטים יכולים לחסוך לנו הרבה כאב ראש - ולחסוך לנו עשרות אלפי שקלים. הכנס נועד בדיוק כדי להשלים את הנתונים האלו. חשוב לנו לא לדבר תאוריות, אלא דווקא צעדים סופר-פרקטיים", הוסיף דמרי.

הכנס ייערך כאמור ביום שלישי הקרוב ט' שבט 02\04 החל מהשעה 20:00 וישתתפו בו עו"ד זאב לב המתמחה בעסקאות מקרקעין, יוני היימן - יועץ משכנתאות בכיר, ודביר דמרי - מנכ"ל קרתא השקעות נדל"ן.

הכנס מוגש כשירות לציבור והכניסה אליו ללא עלות. אולם יש צורך בהרשמה מראש - לפרטים לחצו כאן