באנו להגשים את החלום שלכם

אם הגעתם לשלב בו אתם מתלבטים היכן לרכוש את בית חלומותיכם - הכתבה הזו עבורכם.

בשיתוף היישוב טלמון , כ"ד בשבט תש"פ | עודכן: 09:50

רמת גימור גבוהה
רמת גימור גבוהה
צילום: יח"צ

ודאי נתקלתם בשבועות האחרונים במגוון הפרסומות המספרות על מבחר פרויקטים בישובים השונים. אבל... למה אתם והשכנים שלכם צריכים להתפשר על אותו דגם של בית?

בפרויקט מדורגי טלמון מבינים שלכל משפחה יש חלומות שונים, צרכים שונים וגם – תקציב שונה. אנחנו מאמינים שחשוב להתאים לכם את הדירה שתגשים את החלומות שלכם.

בחנו מהם הדברים שחשובים לכם בבית שלכם: אתם מעדיפים דירה עם מרחב ציבורי גדול או שחשוב לכם דווקא גודלם של החדרים? תרצו לעשות מנגל במרפסת, או פויקה בגינה? להשקות עציצים או לפתח שטח אדמה? תתחילו עם דירה לשנים הראשונות שלכם כמשפחה או שאתם מחפשים דירה גדולה ומרווחת למשפחה גדולה? והתקציב?

בפרויקט הנבנה בימים אלו בטלמון אנחנו מזמינים אתכם לבחור את הדירה שמתאימה בדיוק לכם! מגוון דירות 5 חדרים גדולות ומרווחות, לצד דירות קטנות יותר, עם גינה או מרפסת סוכה, מחסן צמוד וחניה לכל בית, סטנדרט בניה מעולה ותכנון פנימי מגוון שיאפשרו לכם לבחור את הדירה שתענה על הצרכים הייחודיים של המשפחה שלכם.

פרויקט 'מדורגי טלמון' נבנה ע"י חברת אמנה וחברת ש.א.ג. ולול אשר יוזמים ומובילים עשרות פרויקטים ביישובים השונים. חברת ש.א.ג. ולול גם מבצעת את הפרויקט ומעניקה לרוכשים בניה איכותית ומקצועית, ברמת גימור גבוהה מאוד.

ומה לגבי הסביבה אתם שואלים?

פרויקט 'מדורגי טלמון' שוכן בישוב טלמון הממוקם בגוש דולב טלמונים, 20 ק"מ בלבד ממודיעין. בטלמון שמים את הילדים במרכז. נוער טלמון איכותי במיוחד, מוביל באחוזי ההתנדבות בארץ, יוזם ומוביל פרויקטים שונים במהלך השנה ומלווה על ידי משפחות מאמצות מהיישוב ורכזי נוער צעיר ובוגר.

הילדים והנוער שלנו גדלים בישוב דתי, באווירה חמה ומשפחתית ועם קהילה איכותית ומגוונת. בטלמון מכלת [ואפילו אוכל מוכן לשבת], מגוון חוגים ופעילויות, שיעורים, גמ"חים, נוף מדהים וקרבה מפנקת למעיינות הקסומים ולאוצרות הטבע של אזור מערב בנימין.

אתם מוזמנים לגדל את הילדים שלכם איתנו, במרחביה המדהימים של טלמון.

האכלוס במדורגי טלמון - תוך פחות משנה. מהרו ליצור קשר כאן ונחזור אליכם או בטלפון צורי: 052-3833889