הערב ב'משקיעים שעה': היערכות נכונה לקראת גל שני עם ד"ר רו"ח רענן קופ

הערב בשעה 21:00, "משקיעים שעה": היבטים רלוונטיים לעמותות, שכירים ועצמאיים לקראת גל שני של משבר הקורונה.

בשיתוף קרתא , ל' בסיון תש"פ | עודכן: 16:28

הערב ב'משקיעים שעה': היערכות נכונה לקראת גל שני עם ד"ר רו"ח רענן קופ-ערוץ 7
התנהלות נכונה
iStock

קרתא השקעות, בשיתוף ערוץ 7, ממשיכים בסדרת הרצאות הידע הפיננסי – "משקיעים שעה".

בכל שבוע ביום רביעי, בשעה 21:00, מתקיימת הרצאת זום בהשתתפות מיטב מומחי הכלכלה והשקעות הנדל"ן. עדיין לא הצטרפתם? זה הזמן להירשם.

הערב (רביעי) יתקיים השיעור הרביעי בסדרה. השיעור יועבר ע"י ד"ר רו"ח רענן קופ, שידבר על היבטים רלוונטיים לעמותות, שכירים ועצמאיים לקראת גל שני של משבר הקורונה. במהלך ההרצאה יענה קופ על שאלות המשתתפים.

ד"ר רו"ח רענן קופ מומחה בליווי פיננסי וייצוג בנקאי לחברות ועצמאים, ביקורות פנים, מיסוי, פירוקים, וניהול חברות בקשיים פיננסיים. קופ משמש גם כיו"ר וועד מרחב ירושלים של לשכת רו"ח, וחבר הועד המרכזי של לשכת רו"ח בישראל.

"מאז הקורונה קיבלנו מאות שאלות ובקשות להדרכה איך להתנהג כלכלית", מסביר דביר דמרי – מנכ"ל קרתא. "החלטנו לקחת את זה צעד אחד קדימה, ולייצר תכנים ברורים ופשוטים בשיתוף טובי המומחים. ההרצאות מוגשות כשירות לציבור, ללא עלות. בנוסף, יש משפחות רבות, שבגלל התנהלות כלכלית לא נכונה, לא מצליחות לשמור כסף בצד. אנחנו מעוניינים לתת להם מידע חשוב על כלכלה נבונה ובכך לאשר להם ליצור לעצמם עתיד כלכלי טוב יותר".

ההרצאות עוסקות בכל נושאי כלכלת המשפחה ומועברות על ידי בעלים ומנהלים בכירים של חברות גדולות בשלל תחומים, בין המרצים: ד"ר רענן קופ, שותף מייסד בפירמת רו"ח BDSK. רו"ח תמר מיכלסון, יועצת לניהול כלכלי בארגון מקימי, דביר דמרי - מנכ"ל קרתא השקעות ועוד.

רוצים להצטרף להרצאות ולקבל גם את ההקלטות? הרשמו כאן (ללא עלות).