שעות אחרונות לרכישת דירה ב"מחירי קורונה"

המבצע של 'קרתא השקעות' לחברי מועדון המשקיעים של החברה רק יצא לדרך וכבר נוחל הצלחה עם למעלה מ-400 משפחות שכבר התעניינו.

בשיתוף 'קרתא' , ט"ז באב תש"פ | עודכן: 13:55

פרויקטים נבחרים
פרויקטים נבחרים
קרתא השקעות

המבצע של 'קרתא השקעות' לחברי מועדון המשקיעים של החברה, רק יצא לדרך וכבר נוחל הצלחה עם למעלה מ-400 משפחות שכבר פנו.

זו הזדמנות אחרונה להצטרף ולרכוש דירה ברחבי הארץ במחירים נמוכים משמעותית.

אתמול השיקו בחברת 'קרתא השקעות' מבצע חסר תקדים ל-48 שעות בלבד עבור מועדון המשקיעים של החברה לרכישת דירה למגורים או השקעה בפרויקטים נבחרים ברחבי הארץ.

לאור משבר הקורונה, איתרה החברה יזמים נבחרים מרחבי הארץ לאחר תהליך מחקר מקיף, והגיעה עימם להבנות על רכישת דירות במחירים מוזלים משמעותית אך בלי לוותר על מפרט טכני עשיר ומגוון, תכנון מוקפד ומיקומים מצוינים בפרויקטים נבחרים במגוון ערים מובילות בארץ.

בקרתא השקעות מדגישים כי מדובר במבצע מיוחד והוא שלב ראשון מבין שניים, כאשר השלב השני של המבצע יתחיל בשבוע הבא ויימשך 72 שעות שבהן יוכל הציבור הפתוח לרכוש דירות מוזלות מהמאגר שיישאר.

להצטרפות למועדון המשקיעים של 'קרתא השקעות' ולקבלת ההטבות לחץ כאן >>

את ההזדמנות שנוצרה כעת במהלך משבר הקורונה מסבירים בחברה בין השאר בכך כי החלטת הממשלה מהשבוע שעבר להוזיל את מס הרכישה לדירה שנייה מ-8% ל-5% בלבד, פתחה את שוק המשקיעים ויצרה חלון זמנים שלא יחזור.

המבצע בעיצומו, ולמעשה שנותרו רק 24 שעות אחרונות לסיומו. בקרתא השקעות מספרים כי המבצע נוחל הצלחה רבה והביקוש בקרב מועדון המשקיעים גבוה מאוד כשביומיים האחרונים הגיעו מאות פניות ממשפחות מתעניינות שייכנסו לתהליך ליווי אישי ומקצועי בידי מומחים של החברה, בדרך לרכישת הדירה המתאימה עבורן.

להצטרפות למועדון המשקיעים של 'קרתא השקעות' ולקבלת ההטבות לחץ כאן >>

דביר דמרי, מנכ"ל קרתא השקעות, אומר כי "יש לנו ניסיון רב באיתור של הזדמנויות לרכישת נדל"ן . המבצע הזה הוא הזדמנות שלא תחזור על רקע משבר הקורונה. עשינו מחקר מקיף בנושא, בחרנו יזמים בפינצטה, התחשבנו במכלול שלם של גורמים כדי שפרויקטים שבחרנו יהיו האיכותיים ביותר, במיקומים הטובים ביותר וכהשקעה משתלמת שעליה המשקיעים יוכלו לקבל את התשואה הגבוהה ביותר בהמשך.

''במסגרת התהליך אנו דואגים גם לליווי משפטי מהשלבים הראשונים ועד לאחר החתימה, כך שהמשקיעים יכולים להיות רגועים ולדעת שאנחנו שם בשבילם לאורך כל הדרך. אני מזמין את חברי מועדון המשקיעים שלנו להצטרף ולא לפספס את ההזדמנות הזו לרכוש דירה", הוסיף דמרי.טוען....