חשבונות האוכל באינסטגרם שחייבים להכיר

ריכזנו עבורכם את 10 חשבונות האוכל שאתם חייבים, אבל חייבים לעקוב אחריהם.

תוכן שיווקי , ג' באלול תש"פ

חשבונות האוכל באינסטגרם שחייבים להכיר-ערוץ 7
חשבונות אינסטגרם
FREEPIK

איפה נאכל היום? כמעט כל פגישה עם חברים, משפחה או ישיבה בעבודה תלווה באוכל. וכשכל כך הרבה פעמים צריך לחשוב על מקום מתאים לאכול בו, להזמין ממנו את האוכל, או אפילו לחפש מתכון מיוחד, כדאי ואף רצוי שתעקבו אחרי כמה חשבונות אוכל שיעשו בשבילכם את העבודה.

לכן, ריכזנו עבורכם את 10 חשבונות האוכל שאתם חייבים, אבל חייבים לעקוב אחריהם.

1. goldritaמגישת הטלוויזיה ריטה גולשטיין ידועה בפינה שמגישה, בה סוקרת מסעדות ובתי קפה שונים, התפקיד שכולם מקנאים בו. אבל לא חייב להיות ריטה גולדשטיין כדי לטעום, פשוט תיכנסו לחשבון האינסטגרם ובחרו את המסעדה הבאה עבורכם.

2. erezgolkoחשבון של בלוגר קולנרי. החשבון מלא במנות מגוונות המשלבות מאכלים שהכין עם מתכונים וגם המלצות על מקומות שאסור לפספס ביקור בהן.

3. eden_revah_אם מתחשק לכם על קינוח הגעתם לחשבון הנכון. חשבון האינטסגרם של עדן מלא במאפים, עוגות, עוגיות וכל דבר מתוק ומושחת.

4. gargeran חשבון שהוא למעשה בלוג אוכל וביקורת מסעדות שבאופן קבוע מעלה 'תמונה יומית' של אוכל. שילוב בין אומנות הצילום לעולם הקולינריה.

5. lichtenstadtבלוגרית אוכל מוכרת מאוד שמפרסמת מתכונים לכל מאכל שתרצו להכין ואף הוציאה ספר מתכונים מוצלח.

6. rotem_lieberson בלוגרית אוכל שכל חשבון האינסטגרם שלה הוא תמונות של מאכלים פוטוגנים בתוספת קישור למתכון, אם אתם מחפשים איך להרשים את האורחים, זו לגמרי הדרך!

7. nosrosin - אמנם החשבון אינו מכיל תמונות אוכל בלבד אך נועה בהחלט סוקרת בתי עסק שווים במיוחד שמציעים מנות מיוחדות. בעמוד תוכלו לראות תמונות עם טקסט וסרטונים בהם נועה מספרת בהרחבה על המקום, האוכל ואף על המצרכים. את סקירת המסעדות עושה נועה ללא כל תמורת רווח, כך שמה שרואים, זה מה שמקבלים.

8. israel_fdprn – אם חיפשתם מנות מושחתות, זה המקום. חשבון אינסטגרם זה מכיל אוכל מושחת בלבד, מהמבורגרים גבוהים ועד לקינוחים נוטפי שוקולד.

9. eat_israel – חשבון אינסטגרם עם אופי מיוחד, בביו החשבון אפשר לראות כי במידה וגילתם מסעדה חדשה ותרצו להמליץ עליה תוכלו גם אתם לקחת חלק מהעמוד ולשלוח תמונה אותה יעלו. במילים אחרות, חוכמת ההמונים.

10. litalrozenshtien – בכדי לסגור את הרשימה, נמליץ לכם על חשבון אינסטגרם ייחודי, המציג את השילוב בין עיצוב לאוכל. ליטל היא מעצבת פנים אשר החליטה לקחת את המקצוע למטבח ולכן חשבון האינסטגרם שלה כולל שלל דמויות שעוצבו באוכל וצולמו בצורה אומנותית במיוחד.

לסיכום

האינסטגרם פתח עבורנו עולם חדש של קולינריה; החל מניסיונות של בעלי עסקים לבשל ולאפות את המוצרים המצולמים בצורה המושלמת ועד להגעה של לקוחות לבתי עסק רק בגלל תמונה מסוימת. עם זאת, פרט לתמונות חשוב גם לקרוא המלצות של אנשים אחרים שכבר ביקרו בבתי העסק, וכן חשוב להבחין האם מדובר בחשבון אותנטי או לחילופין עמוד שכל מטרתו היא שיווק של עסק מסוים תוך שימוש בקניית עוקבים באינסטגרם. ועכשיו, אחרי שגוללתם באינסטגרם, בדקתם, חקרתם ובחרתם את המסעדה, כל שנשאר הוא להגיד בתאבון.